Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 326 "Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 346 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 9078 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 326 шешіміне (2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8875 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 050 812,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 279 089,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 563,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 115,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 749 045,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 057 726,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 751,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 35 788,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6 037,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -36 665,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36 665,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 35 788,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 037,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 914,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2- қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 9 января 2020 года № 326 "О районном бюджете Наурзумского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 апреля 2020 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2020 года № 9078. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 326 (опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8875) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 3 050 812,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 279 089,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 563,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 115,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 749 045,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 057 726,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 751,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 788,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 037,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -36 665,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 665,4 тысяч тенге:
поступление займов – 35 788,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 037,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 914,4 тысяч тенге.".
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата