Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 351 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 9226 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 52 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 31.08.2021 № 52 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабы 1), 2) тармақшаларына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоса беріліп отырған Науырзым ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Наурзумскому району
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 мая 2020 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 мая 2020 года № 9226. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31 августа 2021 года № 52
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31.08.2021 № 52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Наурзумскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 мамырдағы
№ 351 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 21 мая 2020 года
№ 351
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель