Әкімдіктің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 182 "Сарыкөл ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 99 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 9196 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Сарыкөл ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2018 жылғы 29 маусымдағы № 182 қаулысының (2018 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7961 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Балгарин

О признании утратившим силу постановление акимата от 29 июня 2018 года № 182 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыкольского района"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 15 мая 2020 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2020 года № 9196
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыкольского района" от 29 июня 2018 года № 182 (опубликовано 26 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7961).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Балгарин