Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 366 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 9058 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 15.09.2023 № 42 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 24.12.2021 № 77 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы бекітілсін.
3. Мәслихаттың "Қостанай облысы Таран ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 22 шілдедегі № 223 (2014 жылғы 11 қыркүйекте "Маяк" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5031 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Тугельбаев
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2020 жылғы 20 наурыздағы
№ 366 шешімімен
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышына өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 24.12.2021 № 77 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 24.12.2021 № 77 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, поселка для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 20 марта 2020 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2020 года № 9058. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 15 сентября 2023 года № 42
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 15.09.2023 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24.12.2021 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей села, поселка для участия в сходах местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области, согласно приложению к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол Тарановского района Костанайской области" от 22 июля 2014 года № 223 (опубликовано 11 сентября 2014 года в газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5031).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Тугельбаев
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 марта 2020 года
№ 366
Сноска. Правый верхний угол приложения 1 с изменением, внесенным решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24.12.2021 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24.12.2021 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Жалпы ережелер
1. Осы Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес әзірленді және Тобыл кентінің ауылдар тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) жергілікті қоғамдастық – шекараларында жергілікті өзін-өзі басқару жүзеге асырылатын, оның органдары құрылатын және жұмыс істейтін тиісті әкімшілік-аумақтық бөлініс аумағында тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жиынтығы;
2) жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны – ауылдық округ тұрғындарының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлауға тікелей қатысуы.
2. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібі
3. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізу үшін ауылдық округтің аумағы учаскелерге (ауылдар) бөлінеді.
4. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін саны үш адамнан аспайтын өкілдер сайланады.
5. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Тобыл кентінің әкімі шақырады және ұйымдастырады.
6. Жергілікті қоғамдастықтың халқына жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарының шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы Тобыл кентінің әкімімен бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабарлайды.
7. Ауыл шегінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуді Тобыл кентінің әкімі ұйымдастырады.
Көше шегінде көппәтерлі үйлер болған жағдайда, көппәтерлі үйдің бөлек жиындары өткізілмейді.

1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей поселка Тобол.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) местное сообщество – совокупность жителей (членов местного сообщества), проживающих на территории сельского округа, в границах которой осуществляется местное самоуправление, формируются и функционируют его органы;
2) раздельный сход местного сообщества – непосредственное участие жителей сельского округа в избрании представителей для участия в сходе местного сообщества.
Глава 2. Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества
3. Для проведения раздельного схода местного сообщества территория сельского округа подразделяется на участки (села).
4. На раздельных сходах местного сообщества избираются представители для участия в сходе местного сообщества в количестве не более трех человек.
5. Раздельный сход местного сообщества созывается и организуется акимом поселка Тобол.
6. О времени, месте созыва раздельных сходов местного сообщества и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается акимом поселка Тобол не позднее чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
7. Проведение раздельного схода местного сообщества в пределах села организуется акимом поселка Тобол.
При наличии в пределах улицы многоквартирных домов раздельные сходы многоквартирного дома не проводятся.

8. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының ашылуы алдында тиісті ауылдың оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны осы ауылда тұратын және оған қатысуға құқығы бар тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) кемінде он пайызы қатысқан кезде өтті деп есептеледі.
9. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Тобыл кентінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Тобыл кентінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жергілікті қоғамдастық жиынының төрағасы болып табылады.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасын ресімдеу үшін ашық дауыс берумен хатшы сайланады.

8. Перед открытием раздельного схода местного сообщества проводится регистрация присутствующих жителей соответствующего села имеющих право в нем участвовать.
Раздельный сход местного сообщества считается состоявшимся при участии не менее десяти процентов жителей (членов местного сообщества), проживающих в данном селе и имеющих право в нем участвовать.
9. Раздельный сход местного сообщества открывается акимом поселка Тобол или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода местного сообщества является аким поселка Тобол или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода местного сообщества открытым голосованием избирается секретарь.

10. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын аудан мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жергілікті қоғамдастық жиынына қатысушылар ұсынады.
11. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп даусын жинаған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
12. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және ол Тобыл кенті әкімінің аппаратына беріледі.
Мәслихаттың

10. Кандидатуры представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода местного сообщества в соответствии с количественным составом, утвержденным маслихатом района.
11. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества.
12. На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима поселка Тобол.
Приложение 2
к решению маслихата

2020 жылғы 20 наурыздағы
№ 366 шешіміне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышына өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 24.12.2021 № 77 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы

от 20 марта 2020 года
№ 366
Сноска. Правый верхний угол приложения 2 с изменением, внесенным решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24.12.2021 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 09.03.2022 № 105 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Кент тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Тобыл кентінің шекараларында: Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 49, 51, 62, 64, 70, 88, Болашақ 20, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 50, 58, 66, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 22, 23-27, 30, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 52, Нефтебазовская 8, 12, 14-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40-45, 47, 49, 50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Бақыт 2-10, Панфилов 5, 6, 9, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, 8, 9, ВОДРЕМ-303 303, КСМК 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 26, 28, 36, 38-42, 44-47, Школьный тупик 1, 4-6, 16, 19, 27 көшелері.
3
2
Тобыл кентінің шекараларында: Восточная 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19а, Комсомольская 1, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 29, Юбилейная 1-9, 11-13, Титов 1, 2, 5, 7, 11-13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Таран 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35-48, Гагарин 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5, 7, 9, 11, 18, 20, 22, 30, Бейбітшілік 4-10 жұп жағы, 9, 18, 21, 23, 28, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 63, 66, Викторовская 2, 4, 5, 8, 14, 18, 20, 22, Достық 3, 5, 8, 9, 15, 17, 26, 31, 42, 49, 51, 52, 57, 60, 62, Тәуелсіздік 3, 6, 9, 14, 28, 29, Жеңіс 1, Элеваторная 8, 10, 13, 19, 31-43 тақ жағы, 47-51, 53, 61, 65, 67, 69, 71, Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-30, 32-34, 35-37, 39-41, 43, 44, 47, 51, 53, 56, 58, 59, 61, ДЭУ-23 1-6, Бірлік 1-4, 4а, 5-7, 9, 11, Больничный тұйық көше 4, 5, 6, Самал 2, 6, 10-12, 15, 22, 23, 24, 25, 30, 31 көшелері.
3
3
Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 3, 5, 17, 19, 23, 25, 27, 35, 35/1, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 жұп жағы, 75, 81, 83, 87-95 тақ жағы, Рабочая 4, 13, 17, 19, 23, 39, Тәуелсіздік 39, 43, 47, 49, 53, 58, 59, 64, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 жұп жағы, 130, 134, Тобольская 2, 4, 6, 7, 8, 10-13, 15-17, 19, 21, 24, 25, 27, 36, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23, 25, 32, 36-48 жұп жағы, Достық 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 88, 92, 94, 100, 102, 106-112 жұп жағы, 116, 120-124 жұп жағы, 128, 132, 134, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 тақ жағы, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 50, 54-56, 59, 62, 63, 65, 66, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 5-7, 9-12, 14-29, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-75 тақ жағы, 79, Целинная 1, 1а, 2, 3, 5-8, 10-16, 17-19, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Бейбітшілік 71, 71а, 90, 98, 100-124 жұп жағы, 128, 134-140 жұп жағы, 144, 148, 150, 152, 162, 164 көшелері.
3
4

Сноска. Приложение 2 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 09.03.2022 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей поселка (человек)
1
В границах поселка Тобол: улицы Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 49, 51, 62, 64, 70, 88, Болашақ 20, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 50, 58, 66, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 22, 23-27, 30, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 52, Нефтебазовская 8, 12, 14-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40-45, 47, 49, 50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Бақыт 2-10, Панфилова 5, 6, 9, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, 8, 9, ВОДРЕМ-303 303, КСМК 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 26, 28, 36, 38-42, 44-47, Школьный тупик 1, 4-6, 16, 19, 27.
3
2
В границах поселка Тобол: улицы Восточная 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19а, Комсомольская 1, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 29, Юбилейная 1-9, 11-13, Титова 1, 2, 5, 7, 11-13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Тарана 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35-48, Гагарина 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5, 7, 9, 11, 18, 20, 22, 30, Бейбітшілік 4-10 четная сторона, 9, 18, 21, 23, 28, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 63, 66, Викторовская 2, 4, 5, 8, 14, 18, 20, 22, Достық 3, 5, 8, 9, 15, 17, 26, 31, 42, 49, 51, 52, 57, 60, 62, Тәуелсіздік 3, 6, 9, 14, 28, 29, Жеңіс 1, Элеваторная 8, 10, 13, 19, 31-43 нечетная сторона, 47-51, 53, 61, 65, 67, 69, 71, Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-30, 32-34, 35-37, 39-41, 43, 44, 47, 51, 53, 56, 58, 59, 61, ДЭУ-23 1-6, Бірлік 1-4, 4а, 5-7, 9, 11, Больничный переулок 4, 5, 6, Самал 2, 6, 10-12, 15, 22, 23, 24, 25, 30, 31.
3
3
В границах поселка Тобол: улицы Станционная 3, 5, 17, 19, 23, 25, 27, 35, 35/1, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 четная сторона, 75, 81, 83, 87-95 нечетная сторона, Рабочая 4, 13, 17, 19, 23, 39, Тәуелсіздік 39, 43, 47, 49, 53, 58, 59, 64, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 четная сторона, 130, 134, Тобольская 2, 4, 6, 7, 8, 10-13, 15-17, 19, 21, 24, 25, 27, 36, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23, 25, 32, 36-48 четная сторона, Достық 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 88, 92, 94, 100, 102, 106-112 четная сторона, 116, 120-124 четная сторона, 128, 132, 134, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 нечетная сторона, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 50, 54-56, 59, 62, 63, 65, 66, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 5-7, 9-12, 14-29, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-75 нечетная сторона, 79, Целинная 1, 1а, 2, 3, 5-8, 10-16, 17-19, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Бейбітшілік 71, 71а, 90, 98, 100-124 четная сторона, 128, 134-140 четная сторона, 144, 148, 150, 152, 162, 164.
3
4

Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 тақ жағы, Путейская 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 105-117 тақ жағы, 121, 123, Бейбітшілік 77, 79, 83-113 тақ жағы, 121, 123, 127, 153, 161-165 тақ жағы, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 192-194, 197, 198, 203-213 тақ жағы, 210-216 жұп жағы, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 270, 272, 276, 280, 284, 286, 290, 292, 294, 298, 306, 310-318 жұп жағы, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 75, Тәуелсіздік 97-107 тақ жағы, 113-133, 137-143 тақ жағы, 142, 147, 147а, 148, 152, 155, 157, 159, 162, 164, 166, 169, 170, 174, 177, 181, 182, 185, 186, 188, 189, 193, 195-200, 202, 204, 210, 214, 222, 228, 232, 234, 242, 248-258 жұп жағы, 266, 268, Кустанайская 31, 35, 37, 39, 43-49 тақ жағы, 60, 72, 84, 94, 96, 100, 102, Достық 79, 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 118, 150, 154, 166, 168, 176-188 жұп жағы, 192, 200, 204, 208-214 жұп жағы, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 72, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91, 92, 96, 100, 102, 105, 105а, 109, 111-117 тақ жағы, Западная 3, 6, 8-13, 15, 17-19, 20, 48, Северная 87, 95, 107, 113-117 тақ жағы, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 139, 145-157 тақ жағы, Викторовская 93, 95, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120, 121, 123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187 көшелері.
3
5
Приозерное ауылы
3

В границах поселка Тобол: улицы Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 нечетная сторона, Путейская 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 105-117 нечетная сторона, 121, 123, Бейбітшілік 77, 79, 83-113 нечетная сторона, 121, 123, 127, 153, 161-165 нечетная сторона, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 192-194, 197, 198, 203-213 нечетная сторона, 210-216 четная сторона, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 270, 272, 276, 280, 284, 286, 290, 292, 294, 298, 306, 310-318 четная сторона, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 75, Тәуелсіздік 97-107 нечетная сторона, 113-133, 137-143 нечетная сторона, 142, 147, 147а, 148, 152, 155, 157, 159, 162, 164, 166, 169, 170, 174, 177, 181, 182, 185, 186, 188, 189, 193, 195-200, 202, 204, 210, 214, 222, 228, 232, 234, 242, 248-258 четная сторона, 266, 268, Кустанайская 31, 35, 37, 39, 43-49 нечетная сторона, 60, 72, 84, 94, 96, 100, 102, Достық 79, 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 118, 150, 154, 166, 168, 176-188 четная сторона, 192, 200, 204, 208-214 четная сторона, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 72, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91, 92, 96, 100, 102, 105, 105а, 109, 111-117 нечетная сторона, Западная 3, 6, 8-13, 15, 17-19, 20, 48, Северная 87, 95, 107, 113-117 нечетная сторона, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 139, 145-157 нечетная сторона, Викторовская 93, 95, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120, 121, 123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
3
5
село Приозерное
3