Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 340 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 412 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 9519 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 340 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8883 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Киров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23636,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23145,0 мың теңге;
2) шығындар – 23636,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 2020 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде модульдік ғимараттарды орнатуға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Новопокров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32399,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2085,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 января 2020 года № 340 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 октября 2020 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2020 года № 9519. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 340 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8883) следующие изменения и дополнение:
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23636,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 461,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23145,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23636,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на установку модульных зданий.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32399,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2085,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30239,0 мың теңге;
2) шығындар – 32399,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Обаған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15331,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 641,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14687,0 мың теңге;
2) шығындар – 15331,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Пресногорьков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64238,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4812,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 59411,0 мың теңге;
2) шығындар – 64238,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2020 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұзартуға;
модульдік ғимараттарды орнатуға.";
көрсетілген шешімнің 31-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30239,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32399,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15331,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 641,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14687,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15331,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64238,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4812,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 59411,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64238,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
оснащение камерами видеонаблюдения дошкольных организаций;
увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования;
установку модульных зданий.";
пункт 31 указанного решения изложить в новой редакции:

"31. Ряжск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19002,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18217,0 мың теңге;
2) шығындар – 19002,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 39-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"39. Троебратское ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20925,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2145,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18739,0 мың теңге;
2) шығындар – 20925,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 47-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"47. Ұзынкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 460621,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 442841,0 мың теңге;
2) шығындар – 564264,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103643,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103643,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 50-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"31. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19002,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18217,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19002,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 39 указанного решения изложить в новой редакции:
"39. Утвердить бюджет села Троебратское на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20925,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2145,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18739,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20925,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 47 указанного решения изложить в новой редакции:
"47. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 460621,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17749,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 442841, тысяча тенге;
2) затраты – 564264,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103643,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103643,9 тысячи тенге.";
пункт 50 указанного решения изложить в новой редакции:

"50. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ворошилов көшесін орташа жөндеуге;
ауыл ішіндегі көшелерді және автотұрақтарды орташа жөндеу бойынша сметалық құжаттаманы әзірлеу қызметтеріне;
Ұзынкөл ауылы көшелерін орташа жөндеуге объектілер бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасын сараптаудың құнын есептеу бойынша қызметтерге;
"Сәуле" бөбекжайының шатырын жабу бойынша ағымдағы жөндеуге;
Ұзынкөл ауылында алты арка орнатуға;
Сейфуллин көшесіне жарық орнатуға;
Ұзынкөл ауылындағы қоғамдық орындарға бейнебақылау жүйесін орнатуға.";
көрсетілген шешімнің 51-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"51. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұзартуға.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы В. Лазарева
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихаттың

"50. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
средний ремонт улицы Ворошилова;
услуги на разработку сметной документации по среднему ремонту внутрипоселковых улиц и автостоянок;
услуги по расчету стоимости экспертиз качества работ и материалов по объектам на средний ремонт улиц села Узунколь;
текущий ремонт кровельного покрытия ясли сада "Сауле";
установку шести арок в селе Узунколь;
установку освещения по улице Сейфуллина;
установку системы видеонаблюдения в общественных местах в селе Узунколь.";
пункт 51 указанного решения изложить в новой редакции:
"51. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
оснащение камерами видеонаблюдения дошкольных организаций;
увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Лазарева
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению маслихата