Федоров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 213 "Қостанай облысы Федоров ауданы Шандақ ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 ақпандағы № 408 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 ақпанда № 8979 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Федоров ауданы Шандақ ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 27 ақпандағы № 213 шешімінің (2014 жылғы 24 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4570 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Пфунт
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин

О признании утратившим силу решения Федоровского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 213 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Чандакского сельского округа Федоровского района Костанайской области"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 17 февраля 2020 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 февраля 2020 года № 8979
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Федоровского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Чандакского сельского округа Федоровского района Костанайской области" от 27 февраля 2014 года № 213 (опубликовано 24 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4570).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Пфунт
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин