Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Пешков ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 9239 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына сәйкес Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Транстелеком" акционерлік қоғамына "Костанай-Золотая сопка" талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Қостанай облысы Федоров ауданы Пешков ауылдық округі Пешков ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 3,60 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Федоров ауданы Пешков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Әкім А. Ержанов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Пешковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 1 июня 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2020 года № 9239
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Пешковского сельского округа Федоровского района РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Транстелеком" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи "Костанай-Золотая Сопка" расположенные на территории села Пешковка Пешковского сельского округа Федоровского района Костанайской области общей площадью 3,60 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Пешковского сельского округа Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Ержанов