Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне өзгерту мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 448/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6777 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 22.04.2021 № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерту мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында реттік нөмірі 11 жолы келесі редакцияда баяндалсын:
"
11
Көмейдің (тарылуы) стенозы
"Колистиметат натрия";
"Будесонид";
"Сальбутамол";
"Вакуумдық бақылаумен аспирациялық катетер";
"Жылу - ылғалды алмастырғыш";
"Саусақтық пульсоксиметрі";
"Дәке тампондары";
"Йод - повидоны";
"0.9% Натрий хлориді изотендік ерітінді";
"Спирттік сүлгілер";
"5 мл шприцтер".
";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы келесі тәртіптегі 13 жолымен толықтырылсын:
"
13
Сигмотүрді ішектің стенозы (Қысқа ішек синдромы)
Медициналық бұйымдар:
"ldH(bY'3140HHaEklHMInfusomat Space ИпеТуре IV — Standart REF";
"Интрапур Липид Неонат инфузиялық фильтрі";
"0riginal Perfusor-LeitungLuer Lock ұзартқышы";
"Инстоплер - инъекциялық мембранасы бар қақпақша";
"Дәрі-дәрмектерді бірнеше мәрте жинақтауға арналған жүйе бактерияға қарсы сүзгіш";
"1 мл шприцтер";
"3 мл шприцтер";
"10 мл шприцтер";
"20 мл шприцтер";
"50 мл шприцтер";
"Инъекцияға арналған бірреттік инелер";
"Құтыларды жууға арналған NaCl 09 0/0 көлемді ВГ зарасыздандырылған шприці";
"Орталық катетерге арналған қабыршақты ашық таңғыш";
"Гипоаллергендік бекітпелі пластыр";
"Тегадерм катетерін реттейтін зарарсыздандырылған пластыр";
"Дозаторымен сыртқы қолданысқа арналған құрамында спирті бар антисептик";
"Хлоргексидин сыртқы қолданысқа арналған ерітінді";
"Зарасыздандырылған сүлгілер";
"Зарасыздандырылған қолғаптар";
"Зарасыздандырылмаған қолғаптар";
"Өзі желімденетін зарасыздандырылған жайма";
"Хирургиялық бетперде";
"Бірреттік жаймалар";
"Хирургиялық шапкалар";
"Тікішек зонды".
Препараттар:
"N4 оликлиномелі".
Инфузияға арналған ерітінді:
"Тиамин мононитраты";
"Рибофлавин натрий фосфат дигидрат";
"Никотинамид";
"Пиридоксин гидрохлориді";
"Пантотенат натрийі";
"Натрий аскорбаты";
"Биотин";
"Фолий қышқылы";
"Цианокобаламин";
"Солвит".
Ас қорыту жолдарынан тыс енгізуге арналған майда еритін дәрумендер:
"Инфузияға арналған эмульсия";
"Ретинол пальмитаты";
"Фитоменадион";
"Эргокальциферол";
"Альфа-токоферол".
Инфузияға арналған ерітінді:
"Хром хлорид гексагидраты";
"Меди хлорид дигидраты";
"Темір хлорид гексагидраты";
"Марганец хлорид тетрагидраты";
"Калий йодиді";
"Глюкоза (Декстроза) немесе Глюкостенил";
"Стерофундин";
"Натрий хлориді";
"Нутрилон Пепти";
"Гастро, Пепти аминқышқылдары";
"Циклотауролидин, цитратом 494, бар гепари катетерлердің жабылуына арналған ерітінді";
"Урсодезоксихолды қышқыл";
"Адеметеонин лиофилизат".
".

О внесении изменения и дополнения в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 448/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2020 года № 6777. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22.04.2021 № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликованное 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение и дополнение:
в приложении 1 указанного решения строку с порядковым номером 11 изложить в новой редакции:
"
11
Стеноз (сужение) гортани
"Колистиметат натрия"; "Будесонид";
"Сальбутамол";
"Аспирационный катетер с вакуумным контролем";
"Тепловлагообменник";
"Пульсоксиметр пальчиковый";
"Марлевые тампоны";
"Повидон-йод";
"Натрия хлорид изотонический раствор 0.9%";
"Спиртовые салфетки";
"Шприцы 5 мл".
";
приложение 1 указанного решения дополнить строкой с порядковым номером 13:
"
13
Стеноз сигмовидной кишки (Синдром короткой кишки)
Медицинские изделия:
"ldH(bY'3140HHaEklHM Infusomat Space ИпеТуре IV — Standart REF";
"Инфузионный фильтр Интрапур Липид Неонат";
"Удлинитель 0riginal Perfusor-LeitungLuer Lock";
"Инстоплер - заглушка с инъекционной мембраной";
"Система для многократного забора медикаментов антибактериальный фильтр";
"Шприцы 1 мл";
"Шприцы 3 мл";
"Шприцы 10 мл";
"Шприцы 20 мл";
"Шприцы 50 мл";
"Иглы одноразовые для инъекций";
"Шприц стерильный ВГ poliFush с 09 0/0 раствором NaCl";
"Пленчатая прозрачная повязка на центральный катетер";
"Гипоаллергенный фиксирующий пластырь";
"Стерильная повязка для фиксации катетера тегадерм";
"Спиртосодержащий антисептик для наружного применения с дозатором";
"Хлоргексидин раствор для наружного применения";
"Стерильные салфетки";
"Перчатки стерильные";
"Перчатки нестерильные";
"Самоклеющаяся стерильная простыня";
"Маски хирургические";
"Пеленки одноразовые";
"Шапки хирургические";
"Зонд ректальный".
Препараты:
"Оликлиномель N4".
Раствор для инфузий:
"Тиамина мононитрат";
"Рибофлавина натрия фосфат дигидрат";
"Никотинамид";
"Пиридоксина гидрохлорид";
"Натрия пантотенат";
"Натрия аскорбат";
"Биотин";
"Фолиевая кислота"; "Цианокобаламин";
"Солвит".
Жирорастворимые витамины для парентерального введения: "Эмульсия для инфузий";
"Ретинола пальмитат";
"Фитоменадион";
"Эргокальциферол";
"Альфа-токоферол".
Раствор для инфузий:
"Хрома хлорида гексагидрат";
"Меди хлорида дигидрат";
"Железа хлорида гексагидрат"; "Марганца хлорида тетрагидрат";
"Калия йодид";
"Глюкоза (Декстроза) или Глюкостенил";
"Стерофундин";
"Натрия хлорид";
"Нутрилон Пепти";
"Гастро, Пепти аминокислоты";
"Раствор для закрытия катетеров, с циклотауролидином, цитратом 494, гепари";
"Урсодезоксихолевая кислота";
"Адеметеонин лиофилизат".
".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Павлодар облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Павлодарского
областного маслихата Б. Бексеитова