Павлодар қаласы Жетекші ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6782 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Жетекші ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Павлодар қаласы Жетекші ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының Жетекші ауылында келесі көшелері:
"Геологическая" көшесін - "Алаш Орда" көшесі;
"Мир" көшесін - "Қыз Жібек" көшесі;
"Молодежная" көшесін – "Орда" көшесі;
"Новоселов" көшесін - "Жалаулы" көшесі;
"Степная" көшесін – "Бәйтерек" көшесі;
"Строительная" көшесін - "Үркер" көшесі;
"Целинная" көшесін - "Найзатас" көшесі;
"Школьная" көшесін – "Мәшһүр Жүсіп" көшесі;
"Энтузиасттар" көшесін – "Жеті Жарғы" көшесі;
"Гагарин" көшесін – "Кенесары хан" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетекші ауылының әкімі Е. Курмантаев

О переименовании улиц села Жетекши города Павлодара
Решение акима села Жетекши города Павлодара Павлодарской области от 30 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2020 года № 6782
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Жетекши, на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким села Жетекши города Павлодара РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Жетекши города Павлодара:
улицу "Геологическая" - на улицу "Алаш Орда";
улицу "Мира" - на улицу "Қыз Жібек";
улицу "Молодежная" - на улицу "Орда";
улицу "Новоселова" - на улицу "Жалаулы";
улицу "Степная" - на улицу "Бәйтерек";
улицу "Строительная" - на улицу "Үркер";
улицу "Целинная" - на улицу "Найзатас";
улицу "Школьная" - на улицу "Мәшһүр Жүсіп";
улицу "Энтузиастов" - на улицу "Жеті Жарғы";
улицу "Гагарина" - на улицу "Кенесары хан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Жетекши Е. Курмантаев