Павлодар қаласы Мойылды ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Мойылды ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 6790 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Мойылды ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Павлодар қаласы Мойылды ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының Мойылды ауылында келесі көшелері:
"Подхозная" көшесін – "Жерұйық" көшесі;
"Степная" көшесін – "Атамекен" көшесі;
"Центральная" көшесін – "Ұлы Дала" көшесі;
"Черемуховая" көшесін – "Қазына" көшесі;
"Курортная" көшесін – "Алаш Орда" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойылды ауылының әкімі А. Смагулов

О переименовании улиц села Мойылды города Павлодара
Решение акима села Мойылды города Павлодара Павлодарской области от 30 марта 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 апреля 2020 года № 6790
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Мойылды, на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким села Мойылды города Павлодара РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Мойылды города Павлодара:
улицу "Подхозная" – на улицу "Жерұйық";
улицу "Степная" – на улицу "Атамекен";
улицу "Центральная" – на улицу "Ұлы Дала";
улицу "Черемуховая" – на улицу "Қазына";
улицу "Курортная" – на улицу "Алаш Орда".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Мойылды А. Смагулов