Павлодар қаласының ұйымдарында 2021 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 1062/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 6837 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 18-бабы 7)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях города Павлодара на 2021 год
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 26 мая 2020 года № 1062/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2020 года № 6837
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Павлодар қаласының ұйымдарында 2021 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі К. Нукенов
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2020 жылғы
26 мамыры № 1062/4
қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының ұйымдарында 2021 жылға арналған пробация қызметінің
есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"KSP Steel" ("КейЭсПи Стил") Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Павлодар филиалы

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях города Павлодара на 2021 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Павлодара К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 26 мая 2020 года № 1062/4
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
в организациях города Павлодара на 2021 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Павлодарский филиал Товарищества с ограниченной ответственностью "KSP Steel" ("КейЭсПи Стил")