Жер телімдеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 1040/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 6839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 22 мая 2020 года № 1040/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2020 года № 6839
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Павлодар қаласында орналасқан жалпы алаңы 0,0417 гектар, кәбілді кәрізді тарту және пайдалану үшін жер телімдеріне 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Х. А. Хабылбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі К. Нукенов
Павлодар қаласы әкімдігінің

1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельные участки общей площадью 0,0417 гектаров, сроком на 10 (десять) лет, для прокладки и эксплуатации кабельной канализации, расположенные в городе Павлодаре, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Хабылбекова Х. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара