Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 536/71 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 7016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы С. Калижанова
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының
2020 жылғы 3 қарашасы
№ 536/71
Павлодар қалалық мәслихатының күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 335/45 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4179 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 ақпандағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 367/50 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4388 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 3 ноября 2020 года № 536/71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 ноября 2020 года № 7016
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
городского маслихата С. Калижанова
Секретарь Павлодарского
городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 3 ноября 2020 года
№ 536/71
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
1. Решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3778, опубликовано 11 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Павлодарского городского маслихата от 4 ноября 2014 года № 335/45 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4179, опубликовано 4 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Павлодарского городского маслихата от 20 февраля 2015 года № 367/50 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4388, опубликовано 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

4. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 382/52 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4428 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 1 маусымдағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 39/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5168 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 365/50 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6278 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 383/52 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6403 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Решение Павлодарского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 382/52 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4428, опубликовано 23 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Решение Павлодарского городского маслихата от 1 июня 2016 года № 39/5 "О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5168, опубликовано 26 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Решение Павлодарского городского маслихата от 26 марта 2019 года № 365/50 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6278, опубликовано 3 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Павлодарского городского маслихата от 30 мая 2019 года № 383/52 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6403, опубликовано 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).