Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Ислам" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/05 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қарашадағы № 1-03/08 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 7026 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 қазандағы № 2-19/633 ұсынысы негізінде, Достық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Ислам" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Ислам" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/05 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6890 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Достық ауылдық округінің әкімі Ж. Каирханов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Достыкского сельского округа города Аксу от 11 августа 2020 года № 1-03/05 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Ислам" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу"
Решение акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 10 ноября 2020 года № 1-03/08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2020 года № 7026
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 20 октября 2020 года № 2-19/633, аким Достыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Ислам" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение акима Достыкского сельского округа города Аксу от 11 августа 2020 года № 1-03/05 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Ислам" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6890, опубликованное 12 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Достыкского сельского округа Ж. Каирханов