Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Еңбек ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 1-03/02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6778 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Еңбек ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Еңбек ауылындағы келесі көшелері:
"Красноармейская" көшесі "Атамекен" көшесі болып;
"Школьная" көшесі "Ардагерлер" көшесі болып;
"Школьный тұйық" көшесі "Атамұра" көшесі болып;
"Новостроительная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Торговая" көшесі "Ақмешіт" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәмәйіт Омаров
атындағы ауылдық
округінің әкімі Б. Сукер

О переименовании некоторых улиц села Енбек сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу
Решение акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу Павлодарской области от 26 марта 2020 года № 1-03/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2020 года № 6778
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Енбек сельского округа имени Мамаита Омарова и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким сельского округа имени Мамаита Омарова РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Енбек сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу:
улицу "Красноармейская" на улицу "Атамекен";
улицу "Школьная" на улицу "Ардагерлер";
улицу "переулок Школьный" на улицу "Атамұра";
улицу "Новостроительная" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Торговая" на улицу "Ақмешіт".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Мамаита Омарова Б. Сукер