Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 112/15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 тамыздағы № 437/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 тамызда № 6919 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 112/15 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5466 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Т. Шмидт
Екібастұз қалалық маслихатының хатшысы Б. Куспеков

О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 112/15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" и его описание"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 августа 2020 года № 437/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2020 года № 6919
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 112/15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5466, опубликованное 24 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Экибастузского
городского маслихата Т. Шмидт
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков