Екібастұз қаласы әкімінің 2014 жылғы 07 ақпандағы "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 7153 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23–бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2014 жылғы 07 ақпандағы "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3707 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 ақпанда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы С.С. Тулеубаев
2020 жылғы "30" желтоқсан
Екібастұз қаласы әкімінің
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Екібастұз қаласы әкімінің
2014 жылғы 07 ақпандағы
№ 2 шешіміне
қосымша
№ 513 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қосым Пішенбаев
көшесі, 62, "Экибастуз-Техноальянс" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
Көшелер:
Абай 1в, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Естай Беркімбаев 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а;
Бұхар Жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Ерғанат Көшербаев 7, 9, 11, 13;
Ломоносов 29, 31, 33;
академик Әлкей Марғұлан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а;
Қосым Пішенбаев 18, 22, 26, 28, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 58/13а, 62, 64, 64в.
Өтпе жолдар:
1 Линейный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 61;
3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13а, 14;
4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
5 Линейный 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 61;
6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18;
9 Линейный 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
10 Линейный 1а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

О внесении изменения в решение акима города Экибастуза от 07 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 30 декабря 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2021 года № 7153
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Экибастуза от 07 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3707, опубликовано 27 февраля 2014 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Экибастузской
городской территориальной
избирательной комиссии С.C. Тулеубаев
"30" декабря 2020 года
Приложение
к решению акима
города Экибастуза
от 30 декабря 2020 года
№ 3
Приложение
к решению акима
города Экибастуза
от 07 февраля 2014 года
№ 2
Избирательный участок № 513 город Экибастуз, улица Косым Пшенбаева, 62,
товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастуз-Техноальянс"
Улицы:
Абая 1в, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Естая Беркимбаева 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а;
Бухар Жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Ерғанат Көшербаев 7, 9, 11, 13;
Ломоносова 29, 31, 33;
академика Алькея Маргулана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а;
Косым Пшенбаева 18, 22, 26, 28, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 58/13а, 62, 64, 64в.
Проезды:
1 Линейный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 61;
3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13а, 14;
4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
5 Линейный 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 61;
6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18;
9 Линейный 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
10 Линейный 1а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

Аркалыкский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 41а, 46, 46а, 62, 63;
Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48;
Тургайский 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
№ 514 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі,
4, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 33 жалпы орта
білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12, 14, 16;
Железнодорожная 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20;
Ломоносов 15, 15а, 15б, 16, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 27, 29г, 31а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
академик Әлкей Марғұлан 1а,1б, 3а, 23б;
Екібастұздың 50 жылдығы 10, 10а, 15, 15а, 17, 19.
Өтпе жолдар:
Автобазовский 2, 2а, 8, 8а,10, 10а, 11а, 11/1, 11/2, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а;
Железнодорожный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 515 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі,
23, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру
басқармасының "Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен-техникалық
колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 20, 22, 24, 24а, 27;
Желтоқсан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 14б, 16;
Железнодорожная 1/10, 2/8, 3, 3а, 4, 13б;
Ломоносов 2/18, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а;
Қосым Пішенбаев 12, 14, 16;
Екібастұздың 50 жылдығы 3, 9;
Царев 2/23, 4.
Өтпе жол:
Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
№ 516 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Деповская көшесі,
1 "ҚТЖ –Жүк тасымалы" акционерлік қоғамының - "ГП-Павлодар
бөлімшесі" филиалы
Кварталдар:
207 квартал 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 16б, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
208 квартал 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 67.
Көшелер:
Деповская 1, 2, 3, 4, 5;
Локомотивная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Профсоюзная 5;
Путейская 1, 2, 3, 5, 7, 9, 12;

Аркалыкский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 41а, 46, 46а, 62, 63;
Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48;
Тургайский 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
Избирательный участок № 514 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 4,
коммунальное государственное учреждение
"Средняя общеобразовательная школа № 33 отдела образования
акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12, 14, 16;
Железнодорожная 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20;
Ломоносова 15, 15а, 15б, 16, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 27, 29г, 31а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
академика Алькея Маргулана 1а, 1б, 3а, 23б;
50-летия города Экибастуза 10, 10а, 15, 15а, 17, 19.
Проезды:
Автобазовский 2, 2а, 8, 8а, 10, 10а, 11а, 11/1, 11/2, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а;
Железнодорожный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 515 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 23,
коммунальное государственное казенное предприятие
"Экибастузский горно-технический колледж имени К. Пшенбаева" управления
образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 20, 22, 24, 24а, 27;
Желтоксан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 14б, 16;
Железнодорожная 1/10, 2/8, 3, 3а, 4, 13б;
Ломоносова 2/18, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а;
Косым Пшенбаева 12, 14, 16;
50-летия города Экибастуза 3, 9;
Царева 2/23, 4.
Проезд:
Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 516 город Экибастуз, улица Деповская, 1 филиал
акционерного общества "КТЖ-Грузовые перевозки" - "Павлодарское отделение ГП" Кварталы:
207 квартал 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 16б, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
208 квартал 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 67.
Улицы:
Деповская 1, 2, 3, 4, 5;
Локомотивная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Профсоюзная 5;
Путейская 1, 2, 3, 5, 7, 9, 12;

Транспортная 1, 6, 8, 9, 11;
Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16;
Узловая 93, 94;
Ащикольская 1, 5, 7, 8;
Лесоводов 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28;
Молодежная 5, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 56;
Иван Михайлов 13,14;
Пушкин 15, 16, 17, 18, 29.
Өтпе жол:
Станционный 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19.
№ 517 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 119,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 12 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Азамат 4, 12, 13, 14, 15, 16;
Ақмола 1, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 26, 27;
Мұхтар Әуезов 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
А.Ахматова 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 19, 21;
Кеншілер 119а, 121, 124, 130, 130а, 133, 134а, 135, 141, 145;
Сәбит Дөнентаев 20в, 24, 24а, 26, 30, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36, 36г, 37, 38, 38а, 40а, 42, 42а, 44, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52;
Дауа 1, 4, 6, 13, 15/38;
Жібек-Жолы 1, 2, 2а,3, 3а, 5, 6, 7а, 10, 11, 11а, 13а, 15, 15а, 16, 17, 18,19, 19а;
Ерғанат Көшербаев 18, 20а, 22а, 24, 24а, 24б, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58;
Королев 38а, 56, 56а, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64а, 64б, 64в, 68а;
Молодежная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Қосым Пішенбаев 147, 147а, 147б, 149а, 151а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а, 173;
А.Сахаров 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 28;
Энергетиктер 10, 11, 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 47а, 47б;
Юбилейная 3, 3а, 9, 13, 15а, 15б, 17а, 19, 19а, 21а, 21в, 23, 23а, 25а, 27а, 29.
№ 518 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі,
54А, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің
С. Торайғыров атындағы № 22 гимназия - мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Абай 16, 18, 20, 22, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44, 44/45, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а;
Әди Шәріпов 1/97, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/100, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/84, 76/86;
Мұхтар Әуезов 54;
Естай Беркімбаев 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/122, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89, 91/104;

Транспортная 1, 6, 8, 9, 11;
Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16;
Узловая 93, 94;
Ащикольская 1, 5, 7, 8;
Лесоводов 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28;
Молодежная 5, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 56;
Ивана Михайлова 13, 14;
Пушкина 15, 16, 17, 18, 29.
Проезд:
Станционный 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19.
Избирательный участок № 517 город Экибастуз, улица Кеншілер, 119, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Азамат 4, 12, 13, 14, 15, 16;
Ақмола 1, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 26, 27;
Мухтара Ауэзова 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
А.Ахматовой 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 19, 21;
Кеншілер 119а, 121, 124, 130, 130а, 133, 134а, 135, 141, 145;
Сабита Донентаева 20в, 24, 24а, 26, 30, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36, 36г, 37, 38, 38а, 40а, 42, 42а, 44, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52;
Дауа 1, 4, 6, 13, 15/38;
Жибек-Жолы 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7а, 10, 11, 11а, 13а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19,19а;
Ерғанат Көшербаев 18, 20а, 22а, 24, 24а, 24б, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58;
Королева 38а, 56, 56а, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64а, 64б, 64в, 68а;
Молодежная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Косым Пшенбаева 147, 147а, 147б, 149а, 151а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а, 173;
А.Сахарова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 28;
Энергетиктер 10, 11, 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 47а, 47б;
Юбилейная 3, 3а, 9, 13, 15а, 15б, 17а, 19, 19а, 21а, 21в, 23, 23а, 25а, 27а, 29.
Избирательный участок № 518 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 54 А,
оммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 22 имени
С.Торайгырова отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Абая 16, 18, 20, 22, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44, 44/45, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а;
Ади Шарипова 1/97, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/100, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/84, 76/86;
Мухтара Ауэзова 54;
Естая Беркимбаева 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/122, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89, 91/104;

Бұхар Жырау 15, 16/95, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48/71, 49, 50, 51, 51/9, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23;
Қазбек Нұралин 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/108, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/92, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/81, 56/84, 57, 58/83, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 94/78;
Кеншілер 59, 59а, 59б, 61/32, 62/29, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 83/34, 94/32, 96/31, 98/32, 101/21, 102/32, 104/45, 106, 108;
Г.С.Гридин 2/83, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 36а, 36б, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 59/31;
Елгелдин 2/79, 3, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 25, 26, 27, 28, 30/60;
Лермонтов 1, 2/34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22, 24а;
Некрасов 46б, 59а, 59б, 61, 61а;
Павлов 62/42, 63, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 87/58, 100/42;
Қосым Пішенбаев 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 81/1, 81а, 83а, 85, 87, 87а, 88, 91а, 93/15, 99/2, 111/2, 113/1, 117/15, 117а, 119/1, 119а, 125а;
Михаил Иванович Чалбышев 1/109, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/112, 10, 11/113, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/42, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74,75, 76, 77, 78;
Шахтерская 75/26, 76/9, 77/11, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 92/10, 93/11, 99/26, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10;
Зейін Жүнісбекұлы Шашкин 1/121, 2/123, 3, 5, 6, 7, 8, 9/124, 10, 11/25, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/97, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/97, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110;
Шорманов 1/101, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21/141, 22/43, 22/143, 23, 24, 24/141, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90.
Өтпе жолдар:

Бухар Жырау 15, 16/95, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48/71, 49, 50, 51, 51/9, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23;
Қазбека Нұралина 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/108, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/92, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/81, 56/84, 57, 58/83, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 94/78;
Кеншілер 59, 59а, 59б, 61/32, 62/29, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 83/34, 94/32, 96/31, 98/32, 101/21, 102/32, 104/45, 106, 108;
Г.С. Гридина 2/83,3,4,5,6,7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11,22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 36а, 36б, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в,41, 42, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 59/31;
Елгелдина 2/79, 3, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 25, 26, 27, 28, 30/60;
Лермонтова 1, 2/34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22, 24а;
Некрасова 46б, 59а, 59б, 61, 61а;
Павлова 62/42, 63, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 87/58, 100/42;
Косым Пшенбаева 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 81/1, 81а, 83а, 85, 87, 87а, 88, 91а, 93/15, 99/2, 111/2, 113/1, 117/15, 117а, 119/1, 119а, 125а;
Михаила Ивановича Чалбышева 1/109, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/112, 10, 11/113, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/42, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74,75, 76, 77, 78;
Шахтерская 75/26, 76/9, 77/11, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 92/10, 93/11, 99/26, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10;
Зейна Жунуспековича Шашкина 1/121, 2/123, 3, 5, 6, 7, 8,9/124, 10, 11/25, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/97, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/97, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110;
Шорманова 1/101, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21/141, 22/43, 22/143, 23, 24, 24/141, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90.
Проезды:

Шәріпбаев атындағы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/44, 20/146, 21/53, 22/55, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/100, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/90, 57, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78/102;
3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/176, 10/78, 12/79, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26;
5 Северный 1/87, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/90, 11, 11/89, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Болат Шапенов 1, 1/189, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 20/22, 21, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76;
12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11/129, 13, 15, 17, 19а, 19б, 19/26, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/101, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 63/112.
№ 519 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі,
Жамбыл желекжолы, 1/1, "Екібастұз қаласы Солнечный поселкесі
әкім аппаратының "Мақпал" мәдениет үйі" коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Даңғыл:
Конституция 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Желекжол:
Жамбыл 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
Көше:
Есенин 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8.
Өтпе жолдар:
Қаныш Сәтбаев 2, 6, 7, 10;
Энергетик 1, 3, 7, 11;
Тәуелсіздік 1, 3, 9, 11.
Есептік квартал 106-6.
№ 520 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 25/24,
"Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған
мамандырылған № 1 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Абай 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44;
Мәшһүр Жүсіп 42б;
Мұхтар Әуезов 30, 36, 38, 40, 42;
Кеншілер 25, 27;
Масхұт Дүйсенбаев атындағы 30, 32, 34.
№ 521 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі,
9, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің
№ 6 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в;
Кеншілер 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
№ 522 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Павлов көшесі, 5,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5 жалпы орта
білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Даңғыл:
Д.А.Қонаев атындағы 34, 34а, 34б, 34в, 36, 36/1, 36/2.
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б, 37г;
Мұхтар Әуезов 2/44, 4, 4а, 4б, 6, 10;
Павлов 3а;
Бауыржан Момышұлы: 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№ 523 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 20,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 7 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 34/10, 34а;
Кеншілер 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б;

Имени Шарипбаева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/44, 20/146, 21/53, 22/55, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/100, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/90, 57, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78/102;
3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/176, 10/78, 12/79, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26;
5 Северный 1/87, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/90, 11, 11/89, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Болата Шапенова 1, 1/189, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 20/22, 21, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76;
12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11/129, 13, 15, 17, 19а, 19б, 19/26, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/101, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 63/112.
Избирательный участок № 519 город Экибастуз, поселок Солнечный, бульвар
Джамбула, 1/1, коммунальное государственное казенное предприятие
"Дом культуры "Макпал" аппарата акима поселка Солнечный города Экибастуза"
Проспект:
Конституции 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Бульвар:
Джамбула 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
Улица:
Есенина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8.
Проезды:
Қаныш Сәтбаев 2, 6, 7, 10;
Энергетик 1, 3, 7, 11;
Тәуелсіздік 1, 3, 9, 11.
Учетный квартал 106-6.
Избирательный участок № 520 город Экибастуз, улица Абая, 25/24, государственное
учреждение "Специализированная школа-лицей № 1 для одаренных детей
города Экибастуза"
Улицы:
Абая 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44;
Мәшһүр Жүсіп 42б;
Мухтара Ауэзова 30, 36, 38, 40, 42;
Кеншілер 25, 27;
имени Масхута Дуйсенбаева 30, 32, 34.
Избирательный участок № 521 город Экибастуз, улица Кеншілер, 9, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 6 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в;
Кеншілер 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
Избирательный участок № 522 город Экибастуз, улица Павлова, 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
имени Д.А.Кунаева 34, 34а, 34б, 34в, 36, 36/1, 36/2.
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б, 37г;
Мухтара Ауэзова 2/44, 4, 4а, 4б, 6, 10;
Павлова 3а;
Бауыржан Момышұлы 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 523
город Экибастуз, улица Кеншілер, 20, коммунальное государственное учреждение "Школа – гимназия № 7 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 34/10, 34а;
Кеншілер 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б;

Қосым Пішенбаев 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 30а, 35.
№ 524 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 3А,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі "Атамұра" мәдениет орталығы коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Даңғыл:
Д.А.Қонаев атындағы 4а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32.
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а;
Кеншілер 1, 3, 5, 7;
Павлов 4, 6, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а;
Әлия Молдағұлова 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12;
Қосым Пішенбаев 3а, 6, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1;
Бауыржан Момышұлы 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20/6, 22, 24, 26, 26а;
Царев 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 19/6;
Шахтерская 2а, 3, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 13/10, 14, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.
Өтпе жолдар:
Инженерный 3/1, 4, 11, 13;
Охотничий 2/5, 3, 4, 4а, 7;
Тихий 3, 4, 5, 6;
Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Михаил Возный 2/5, 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/15;
Габбас Сагиденов 4, 6, 7, 10.
№ 525 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 73А,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 жалпы орта
білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Королев 70, 70а, 72, 72/1, 74, 74а, 74б, 76, 76/2, 76а, 76б, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;
Энергетиктер 71.
№ 526 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі,
81, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №11 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Баянаульская 1/3, 1/4, 1/5, 1д, 1е, 1ж, 3а, 3б, 3д, 4, 5, 5б, 5д, 5з, 6, 7б, 7е, 7з, 8, 9, 9/1, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9з, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30, 32;
Бейбитшилик 7, 9, 10, 11, 14, 18, 19, 20, 26;
Жастар 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 17, 19, 25, 27, 29;
Королев 96, 100;
Кустанайская 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21;
Ленинградская 1, 2, 9, 13, 18, 19, 21, 23, 24, 29, 30, 31;
Мәншүк Мәметова 67, 69, 71, 73,78;
Рассветная 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 28, 30,34;
Энергетиктер 107.
Өтпе жолдар:
1 Юго-Западный 6, 8, 9, 10, 11, 15, 24, 27, 29, 30, 32;
2 Юго-Западный 4, 5, 9, 22, 25, 27;
3 Юго-Западный 4, 6, 7, 11, 12, 17, 20, 24, 25, 26, 29, 32;
4 Юго-Западный 1, 4, 16, 17, 21, 23, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 41;
5 Юго-Западный 1а, 14, 35;
6 Юго-Западный 1, 7, 9, 12, 15, 28, 33, 39;
7 Юго-Западный 6, 9, 10, 10/1, 11, 17, 18, 19, 23, 27, 28;
8 Юго-Западный 5, 4, 7, 10, 12, 13, 18, 21, 24, 29, 34;
9 Юго-Западный 7, 11, 13, 15;
20 шағын ауданы 21;
21 шағын ауданы 4, 20, 20а, 24а;
22 шағын ауданы 2/14; 12, 16, 17, 19, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 40, 46, 65, 72, 73;

Косым Пшенбаева 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 30а, 35.
Избирательный участок № 524
город Экибастуз, улица Кеншілер, 3А, коммунальное государственное казенное
предприятие "Центр культуры "Атамура" отдела культуры и развития языков
акимата города Экибастуза"
Проспект:
имени Д.А.Кунаева 4а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32.
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а;
Кеншілер 1, 3, 5, 7;
Павлова 4, 6, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а;
Әлия Молдағұлова 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12;
Косым Пшенбаева 3а, 6, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1;
Бауыржан Момышұлы 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20/6, 22, 24, 26, 26а;
Царева 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 19/6;
Шахтерская 2а, 3, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 13/10, 14, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.
Проезды:
Инженерный 3/1, 4, 11, 13;
Охотничий 2/5, 3, 4, 4а, 7;
Тихий 3, 4, 5, 6;
Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Михаила Возного 2/5, 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/15;
Габбаса Сагиденова 4, 6, 7, 10.
Избирательный участок № 525 город Экибастуз, улица Энергетиктер, 73А,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 9 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Королева 70, 70а, 72, 72/1, 74, 74а, 74б, 76, 76/2, 76а, 76б, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;
Энергетиктер 71.
Избирательный участок № 526 город Экибастуз, улица Мәншүк Мәметова, 81,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 11 отдела образования акимата города Экибастуза" Улицы:
Баянаульская 1/3, 1/4, 1/5, 1д, 1е, 1ж, 3а, 3б, 3д, 4, 5, 5б, 5д, 5з, 6, 7б, 7е, 7з, 8, 9, 9/1, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9з, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30, 32;
Бейбитшилик 7, 9, 10, 11, 14, 18, 19, 20, 26;
Жастар 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 17, 19, 25, 27, 29;
Королева 96, 100;
Кустанайская 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21;
Ленинградская 1, 2, 9, 13, 18, 19, 21, 23, 24, 29, 30, 31;
Мәншүк Мәметова 67, 69, 71, 73, 78;
Рассветная 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 28, 30, 34;
Энергетиктер 107.
Проезды:
1 Юго-Западный 6, 8, 9, 10, 11, 15, 24, 27, 29, 30, 32;
2 Юго-Западный 4, 5, 9, 22, 25, 27;
3 Юго-Западный 4, 6, 7, 11, 12, 17, 20, 24, 25, 26, 29, 32;
4 Юго-Западный 1, 4, 16, 17, 21, 23, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 41;
5 Юго-Западный 1а, 14, 35;
6 Юго-Западный 1, 7, 9, 12, 15, 28, 33, 39;
7 Юго-Западный 6, 9, 10, 10/1, 11, 17, 18, 19, 23, 27, 28;
8 Юго-Западный 5, 4, 7, 10, 12, 13, 18, 21, 24, 29, 34;
9 Юго-Западный 7, 11, 13, 15;
20 микрорайон 21;
21 микрорайон 4, 20, 20а, 24а;
22 микрорайон 2/14, 12, 16, 17, 19, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 40, 46, 65, 72, 73;

23 шағын ауданы 35;
26 шағын ауданы 12;
27 шағын ауданы 23.
№ 527 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 149,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі "Өнер" қалалық мәдениет орталығы
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 130а, 155, 159, 161, 163, 167/68;
Энергетиктер 46, 46а, 46б, 46в, 54, 63, 64, 69.
№ 528 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Академик Марденов желекжолы,
7, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 18 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 89, 89а, 91, 91а, 91б, 93, 95, 97;
Естай Беркімбаев 90, 92, 96, 98.
Желекжол:
Академик Марденов 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
№ 529 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі,
54А, "Академик Қ.Сәтбаев атындағы Екібастұз
инженерлік-техникалық институты" мекемесі
Желекжолдары:
Қ.Сәтбаев 46, 48, 50;
Академик Марденов 17, 23.
Көше:
Естай Беркімбаев 102, 104/2, 106, 112.
№ 530 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ.Сәтбаев желекжолы, 24,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Желекжол:
Қ.Сәтбаев 22а, 24а, 24а/2, 24б, 24б/1, 24в, 26а/2, 28, 28/1, 28б, 67/1.
Көше:
Мұхтар Әуезов 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а.
№ 531 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің дене тәрбиесі және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесі "Жасыбай" балалар-жасөспірімдер
спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Желекжол:
Қ.Сәтбаев 22 (1, 2, 3, 4 корпустар), 24.
Көшелер:
Абай 49 (3, 4 корпустар), 68, 70, 72;
Мұхтар Әуезов 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
№ 532 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ.Сәтбаев желекжолы,
4, "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің көп салалы
бағыттағы № 24 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көше:
Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 48, 50, 52 (1, 2, 3, 4, 5, 6 корпустар).
№ 533 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 13 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Шешембеков 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б;
Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
Желекжол:
Қ.Сәтбаев 3, 5, 7, 8 (2, 3 корпустар), 9, 13.
№ 534 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі,
109, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы
білім беру басқармасының "Облыстық көп салалы дарынды
балаларға арналған көптілді лицей-интернаты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 82, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 93;

23 микрорайон 35;
26 микрорайон 12;
27 микрорайон 23.
Избирательный участок № 527 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 149,
коммунальное государственное казенное предприятие "Городской центр культуры
"Онер" отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мухтара Ауэзова 130а, 155, 159, 161, 163, 167/68;
Энергетиктер 46, 46а, 46б, 46в, 54, 63, 64, 69.
Избирательный участок № 528 город Экибастуз, бульвар Академика Марденова, 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мухтара Ауэзова 89, 89а, 91, 91а, 91б, 93, 95, 97;
Естая Беркимбаева 90, 92, 96, 98.
Бульвар:
Академика Марденова 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
Избирательный участок № 529 город Экибастуз, улица Энергетиктер, 54А, учреждение
"Екибастузский инженерно-технический институт имени академика К. Сатпаева"
Бульвары:
К.Сатпаева 46, 48, 50;
Академика Марденова 17, 23.
Улица:
Естая Беркимбаева 102, 104/2, 106, 112.
Избирательный участок № 530 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 24, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдел образования акимата города Экибастуза"
Бульвар:
К.Сатпаева 22а, 24а, 24а/2, 24б, 24б/1, 24в, 26а/2, 28, 28/1, 28б, 67/1.
Улица:
Мухтара Ауэзова 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а.
Избирательный участок № 531 город Экибастуз, улица Абая, 55а, коммунальное
государственное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа
"Жасыбай" отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза
Бульвар:
К.Сатпаева 22 (корпуса 1, 2, 3, 4), 24.
Улицы:
Абая 49 (корпуса 3, 4), 68, 70, 72;
Мухтара Ауэзова 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
Избирательный участок № 532 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 4, коммунальное
государственное учреждение "Школа-гимназия № 24 многопрофильного направления
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улица:
Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 48, 50, 52 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6).
Избирательный участок № 533 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 66, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Шешембекова 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б;
Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
Бульвар:
К.Сатпаева 3, 5, 7, 8 (корпуса 2, 3), 9, 13.
Избирательный участок № 534 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 109,
коммунальное государственное учреждение "Областной многопрофильный
полиязычный лицей-интернат для одаренных детей" управления образования
Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 82, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 93;

Бауыржан Момышұлы 82а, 86, 88, 99, 111, 113;
С.Торайғыров 25.
№ 535 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 48А, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 10 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көше:
Бауыржан Момышұлы 42, 43, 44, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51/14, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.
№ 536 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі,
51, Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар
жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 21 (1 корпус);
Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 63а, 65, 69а, 71, 73, 75.
№ 537 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Д.А.Қонаев атындағы даңғыл,
42, "Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және
спорт бөлімінің №1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Шахтер"
стадионының әкімшілік-тұрмыстық корпусы
Даңғыл:
Д.А.Қонаев атындағы 25, 46, 48а, 48г, 50/1, 52, 52а, 54, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 3, 5, 7, 13;
Космонавтов 10;
Матросов 2, 3, 9, 10, 12, 12а, 14/51;
Әлия Молдағұлова 41/9, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45в, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 51а, 51д, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77;
Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12;
Наурыз 1/64, 2, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 14, 16, 16а.
№ 538 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 103А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев
атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Даңғыл:
Д.А.Қонаев атындағы 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124.
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Абай 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
8 Наурыз 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Арай 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25/153;
Бажов 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14;
Гагарин 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Ынтымақ 4, 6, 8;
Әлия Молдағұлова 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110/32, 111/2, 112, 113, 114/29, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;

Бауыржан Момышұлы 82а ,86, 88, 99, 111, 113;
С.Торайгырова 25.
Избирательный участок № 535 город Экибастуз, улица Бауыржан Момышұлы, 48А,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 10 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улица:
Бауыржан Момышұлы 42, 43, 44, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51/14, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.
Избирательный участок № 536 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 51,
коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная
система" отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза
Улицы:
Мухтара Ауэзова 21 (корпус 1);
Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 63а, 65, 69а, 71, 73, 75.
Избирательный участок № 537 город Экибастуз, проспект имени Д.А.Кунаева, 42,
административно-бытовой корпус стадиона "Шахтер" коммунального
государственного казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа № 1
отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Проспект:
имени Д.А.Кунаева 25, 46, 48а, 48г, 50/1, 52, 52а, 54, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
Улицы:
Мухтара Ауэзова 3, 5, 7, 13;
Космонавтов 10;
Матросова 2, 3, 9, 10, 12, 12а, 14/51;
Әлия Молдағұлова 41/9, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45в, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 51а, 51д, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77;
Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12;
Наурыз 1/64, 2, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 14, 16, 16а.
Избирательный участок № 538 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 103А,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2
имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
имени Д.А.Кунаева 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124.
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Абая 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
8 Марта 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Арай 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25/153;
Бажова 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14;
Гагарина 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Ынтымақ 4, 6, 8;
Әлия Молдағұлова 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110/32, 111/2, 112, 113, 114/29, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;

Бауыржан Момышұлы 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123/12;
С.Торайғыров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 15, 17, 19;
Целинная 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41/10, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
Өтпе жолдар:
Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Тупиковый 4, 5/12, 6, 10;
Аптечный 1, 3, 5, 5а;
Бузин Н.Т. атындағы 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16;
Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
№ 539 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 121а,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар"
білім беру және бос уақытты қамту кешені"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Даңғыл:
Д.А.Қонаев атындағы 134, 136, 138.
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 125, 127;
Абай 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б;
Бұхар Жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286, 286а, 286б, 287, 289, 291а, 295, 295/52, 295/138;
Гоголь 3, 4/152, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Интернациональная 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 23;
Мир 18;
Промышленная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16;
Бауыржан Момышұлы 129, 133, 134/24, 135, 136, 138;
Целинная 44, 46,48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54/147, 56.
Өтпе жолдар:
1 Южный 3, 4, 5, 7;
2 Южный 16, 18, 18/2, 20, 22, 24/134;
Достық 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Болашақ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16;
Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Энтузиастов 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12,14;
Шахтостроительный 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 540 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 17 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 157б, 161;
БұхарЖырау 250, 252а, 254, 256, 258, 274а, 275а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284;
Воинов-интернационалистов 6, 7, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 28, 30, 32;
Гоголь 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21а, 21б, 21г, 21д, 21е, 21л, 21м, 23а, 25, 27, 27а;
Дружба 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 3, 5, 9, 11а, 13, 10, 14, 15, 16, 20;
Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 64, 66;
Жұмат Омашева атындағы 3, 4, 6, 8,12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 33, 34;
Рабочая 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63б, 63г;
Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Целинная 25а, 60а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 88.

Бауыржан Момышұлы 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123/12;
С.Торайгырова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 15, 17, 19;
Целинная 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41/10, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
Проезды:
Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Тупиковый 4, 5/12, 6, 10;
Аптечный 1, 3, 5, 5а;
имени Бузина Н.Т. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16;
Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 539 город Экибастуз, улица Абая, 121а, коммунальное
государственное казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс
"Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
имени Д.А.Кунаева 134, 136, 138;
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 125, 127;
Абая 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б;
Бухар Жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286, 286а, 286б, 287, 289, 291а, 295, 295/52, 295/138;
Гоголя 3, 4/152, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Интернациональная 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 23;
Мира 18;
Промышленная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16;
Бауыржан Момышұлы 129, 133, 134/24, 135, 136, 138;
Целинная 44, 46,48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54/147, 56.
Проезды:
1 Южный 3, 4, 5, 7;
2 Южный 16, 18, 18/2, 20, 22, 24/134;
Достык 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Болашақ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16;
Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Энтузиастов 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
Шахтостроительный 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 540 город Экибастуз, улица Рабочая, 1, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 157б, 161;
Бухар Жырау 250, 252а, 254, 256, 258, 274а, 275а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284;
Воинов-интернационалистов 6, 7, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 28, 30, 32;
Гоголя 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21а, 21б, 21г, 21д, 21е, 21л, 21м, 23а, 25, 27, 27а;
Дружбы 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 3, 5, 9, 11а, 13, 10, 14, 15, 16, 20;
Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 64, 66;
имени Жумата Омашева 3,4, 6, 8, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 33, 34;
Рабочая 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63б, 63г;
Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Целинная 25а, 60а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 88.

№ 541 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 4 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 90а;
Хабир Тәнкейұлы Әлмұхамбетов 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Абай 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101/33, 102, 103/34, 104, 105/1, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 130/20;
Бұхар Жырау 145/2, 151, 155/27, 157/16, 159/15, 161/16, 163/15, 164, 167, 171/10, 173/13, 175/16, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 193/1, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243;
Г.С.Гридин 97/7, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 115в, 117/7, 119, 119/2, 121, 123, 125/11, 129, 131, 131/8, 150, 151, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178/1, 180/2, 182/1, 184/2, 186/1, 188/2, 190/1, 192/1, 192/8, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214;
Жамбыл 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Уахит Жүнісов 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30;
Казахстанская 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/216, 11, 12, 13, 14/25, 15, 16, 17, 18, 20;
Шәкәрім 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/152, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28;
Жәлел Мүкішев 5, 6, 9/194, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15/1;
Первомайская 2а, 2/12, 4, 8, 12, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
Байзен Сүтжанов 3/1, 5/2, 6/168, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
С.Торайғыров 45а, 45б, 47, 67/2, 69/1;
Шевченко 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/25, 18, 19, 19/26, 19а, 19б, 20, 20а, 21/9, 22/16, 23/8, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32;
Кадренова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Екібастұздың 40 жылдығы 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/245.
Өтпе жолдар:
4 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 31, 35, 37, 39;
7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9;
8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/193;
14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
15 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/185;
16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;

Избирательный участок № 541 город Экибастуз, улица Абая, 86, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 90а;
Хабира Танкеевича Альмухамбетова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Абая 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101/33, 102, 103/34, 104, 105/1, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 130/20;
Бухар Жырау 145/2, 151, 155/27, 157/16, 159/15, 161/16, 163/15, 164, 167, 171/10, 173/13, 175/16, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 193/1, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243;
Г.С. Гридина 97/7, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 115в, 117/7, 119, 119/2, 121, 123, 125/11, 129, 131, 131/8, 150, 151, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178/1, 180/2, 182/1, 184/2, 186/1, 188/2, 190/1, 192/1, 192/8, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214;
Жамбыл 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Уахита Жунусова 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30;
Казахстанская 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/216, 11, 12, 13, 14/25, 15, 16, 17, 18, 20;
Шәкәрім 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/152, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28;
Жалела Мукишева 5, 6, 9/194, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15/1;
Первомайская 2а, 2/12, 4, 8, 12, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
Байзена Сутжанова 3/1, 5/2, 6/168, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
С.Торайгырова 45а, 45б, 47, 67/2, 69/1;
Шевченко 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/25, 18, 19, 19/26, 19а, 19б, 20, 20а, 21/9, 22/16, 23/8, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32;
Кадреновой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
40 лет Экибастуза 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/245.
Проезды:
4 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 31, 35, 37, 39;
7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9;
8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/193;
14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
15 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/185;
16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;

21 Южный 2, 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16/165;
22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
23 Южный 2, 2/154, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
24 Южный 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/83, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
25 Южный 3, 4;
26 Южный 1, 1/69, 2, 3;
Закрытый 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8/6, 9/4;
ЗелҰный 3, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18;
Береке 1, 2, 2а, 3, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24;
Открытый 3, 5, 8, 10, 11, 12.
№ 542 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 4 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Абай 132/21, 134, 136;
Автомобилистов 3а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Хабир Тәнкейұлы Әлмұхамбетов 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/21, 33, 35;
Амангелді 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 49/27, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 71а, 71б, 71в, 72, 73, 74,74/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86/92;
Төлебай Шарапиұлы Арбиев 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Естай Беркімбаев 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;
Бұхар Жырау 168/15, 170/18, 172/17, 174/22, 175/16, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232/2, 234, 236, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261;
Қазбек Нұралин 164/12, 166, 168, 169,170, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 219;
Жамбыл 17, 18/190, 19/2, 20, 21/141, 22, 24, 25, 26, 27, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а;
Жәлел Мүкішев 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9;
Балдәурен 2, 4, 6, 7, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 30, 32;
Сейфуллин 1/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/11, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 24, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46;
Байзен Сүтжанов 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 36, 37/24, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49.
Өтпе жолдар:

21 Южный 2, 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16/165;
22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
23 Южный 2, 2/154, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
24 Южный 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/83, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
25 Южный 3, 4;
26 Южный 1, 1/69, 2, 3;
Закрытый 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8/6, 9/4;
ЗелҰный 3, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18;
Береке 1, 2, 2а, 3, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24;
Открытый 3, 5, 8, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 542 город Экибастуз, улица Абая, 86, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Абая 132/21, 134, 136;
Автомобилистов 3а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Хабира Танкеевича Альмухамбетова 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/21, 33, 35;
Амангельды 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 49/27, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 71а, 71б, 71в, 72, 73, 74,74/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86/92;
Толебая Шарапиевича Арбиева 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Естая Беркимбаева 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;
Бухар Жырау 168/15, 170/18, 172/17, 174/22, 175/16, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232/2, 234, 236, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261;
Қазбека Нұралина 164/12, 166, 168, 169,170, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 219;
Жамбыл 17, 18/190, 19/2, 20, 21/141, 22, 24, 25, 26, 27, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а;
Жалела Мукишева 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9;
Балдәурен 2, 4, 6, 7, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 30, 32;
Сейфуллина 1/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/11, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 24, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46;
Байзена Сутжанова 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 36, 37/24, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49.
Проезды:

2 Южный 2/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
3 Южный 2/29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
5 Южный 4, 6, 8, 10, 12;
6 Южный 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
13 Южный 17/188, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/35, 31, 32, 33, 34, 34/30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/13, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61;
14 Южный 17/184, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/31, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53;
15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49;
16 Южный 17, 19, 21, 23;
17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36;
18 Южный 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а;
20 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27;
Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
№ 543 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 21 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Желекжол:
Петренко 1а, 5а, 7а, 9а, 11, 17, 20, 23, 25, 27, 26, 30, 31, 34, 36, 37, 41/1, 48, 50, 51, 52, 54, 58,63, 70, 78, 80, 82, 86, 89, 92, 93, 95,107.
Көшелер:
Алматинская 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Естай Беркімбаев 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190а, 190б, 190/8, 190/9, 192, 192а, 192б, 192в, 192г, 194, 194а, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в;
Блок 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 14, 17, 26;
Горький 2, 4, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 17, 18, 19;
ЗелҰная 1, 4/3, 5, 6, 10,11, 12а, 14, 15, 16, 18, 23;
Майская 2, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23;
Мир 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 36;
Нефтянников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10;
Новосибирская 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 21;
Ақжол 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24;
Толстой 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23а, 28, 30;
Тукай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 17, 24.
Энергетиктер 116 (корпустар 1, 2, 3, 4).
Өтпе жолдар:
1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 20;
Короткий 2/4, 6, 8;
№ 544 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қоянды ауылы,
Жас дәурен көшесі, 56, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім
бөлімінің № 14 жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қоянды, Теміртас, Құрылысшы ауылдарының шекараларында.
Көшелер:

2 Южный 2/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
3 Южный 2/29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
5 Южный 4, 6, 8, 10, 12;
6 Южный 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
13 Южный 17/188, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/35, 31, 32, 33, 34, 34/30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/13, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61;
14 Южный 17/184, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/31, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53;
15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49;
16 Южный 17, 19, 21, 23;
17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36;
18 Южный 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а;
20 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27;
Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Избирательный участок № 543 город Экибастуз, бульвар Петренко, 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 отдела образования акимата города Экибастуза"
Бульвар:
Петренко 1а, 5а, 7а, 9а, 11, 17, 20, 23, 25, 27, 26, 30, 31, 34, 36, 37, 41/1, 48, 50, 51, 52, 54, 58, 63, 70, 78, 80, 82, 86, 89, 92, 93, 95,107.
Улицы:
Алматинская 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Естая Беркимбаева 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190а, 190б, 190/8, 190/9, 192, 192а, 192б, 192в, 192г, 194, 194а, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в;
Блока 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 14, 17, 26;
Горького 2, 4, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 17, 18, 19;
ЗелҰная 1, 4/3, 5, 6, 10,11, 12а, 14, 15, 16, 18, 23;
Майская 2, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23;
Мира 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 36;
Нефтянников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10;
Новосибирская 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 21;
Ақжол 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24;
Толстого 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23а, 28, 30;
Тукая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 17, 24.
Энергетиктер 116 (корпуса 1, 2, 3, 4).
Проезды:
1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 20;
Короткий 2/4, 6, 8;
Избирательный участок № 544 город Экибастуз, село Қоянды, улица Жас дәурен, 56,
коммунальное государственное учреждение, "Средняя общеобразовательная школа
№ 14 отдела образования акимата города Экибастуза" В границах сел Қоянды,
Теміртас, Құрылысшы.
Улицы:

Абай 1, 3;
Амангелді 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Достық 17;
Кенші 1, 3, 5;
Кеңес 2, 4, 6, 8;
Шанырақ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18;
Жеңіс 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Жаңа ауыл 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Көктем 1, 3, 5.
Школьная 18.
№ 545 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі,
Абай көшесі, 10, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің
№ 16 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Даңғыл:
Конституция 3, 7, 11, 13, 15, 17/22, 23, 27.
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 4, 6, 14, 18;
Абай 2, 8;
Достық 5, 7, 11;
Степная 4;
Набережная 16, 22;
Бейбітшілік 2.
№ 546 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Ақкөл ауылы,
Школьная көшесі, 10/1, "Екібастұз қаласы әкімдігінің
білім бөлімінің Ақкөл жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауылының шекарасында.
№ 547 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Зеленая роща ауылы,
Зеленая роща көшесі, 47, "Екібастұз қаласы әкімдігі
білім бөлімінің Қажыбек Алғамбаров атындағы жалпы
білім беретін негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Зеленая роща және Жақсат ауылдарының шекараларында.
№ 548 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Байет ауылы,
Батыр аналар көшесі, 17, "Екібастұз қаласы әкімдігінің
білім бөлімінің Байет жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Байет ауылының шекарасында.
№ 549 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Атығай ауылы,
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2А, "Екібастұз қаласы
әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Атығай ауылының шекарасында.
№ 550 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Құлакөл ауылы,
Орталық көшесі, 26А, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім
бөлімінің Майқайың жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі
Құлакөл ауылы және № 3 бөлімше шекараларында.
№ 551 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бесқауға ауылы,
Мәшһүр Жүсіп Көпеев көшесі, 1, "Екібастұз қаласы әкімдігі
білім бөлімінің Бесқауға жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бесқауға ауылының шекарасында.
№ 552 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шиқылдақ ауылы,
Школьная көшесі, 1А, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім
бөлімінің Комсомол жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шиқылдақ ауылының шекарасында.
№ 553 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қарасор ауылы,
Железнодорожная көшесі, 1, "Екібастұз қаласы әкімдігінің
білім бөлімінің Қарасор жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарасор ауылының шекарасында.
№ 554 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Құдайкөл ауылы,
Сары-Арқа көшесі, 1, "Екібастұз қаласы әкімдігі білім
бөлімінің Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құдайкөл ауылының шекарасында.
№ 555 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Тай ауылы,
Тәуелсіздік көшесі, 78, "Екібастұз қаласы әкімдігі білім
бөлімінің жалпы білім беретін Өлеңті негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тай, Көксиыр ауылдарының шекараларында.
№ 557 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Сарықамыс ауылы,
Беркімбаев көшесі, 11, "Екібастұз қаласы әкімдігінің
білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарықамыс, Қуандық ауылдарының шекараларында.
№ 558 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, академик Әлкей Марғұлан

Абая 1, 3;
Амангельды 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Достық 17;
Кенші 1, 3, 5;
Кеңес 2, 4, 6, 8;
Шанырақ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18;
Жеңіс 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Жаңа ауыл 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Көктем 1, 3, 5;
Школьная 18.
Избирательный участок № 545 город Экибастуз, поселок Солнечный, улица Абай, 10,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 16 отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
Конституции 3, 7, 11, 13, 15, 17/22, 23, 27.
Улицы:
Мұхтар Әуезов 4, 6, 14, 18;
Абай 2, 8;
Достық 5, 7, 11;
Степная 4;
Набережная 16, 22;
Бейбітшілік 2.
Избирательный участок № 546 город Экибастуз, село Акколь, улица Школьная, 10/1,
коммунальное государственное учреждение "Аккольская средняя
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Акколь.
Избирательный участок № 547 город Экибастуз, село Зеленая роща, улица Зеленая
Роща, 47, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная
школа имени Кажыбека Алгамбарова отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Зеленая роща и Жаксат.
Избирательный участок № 548 город Экибастуз, село Байет, улица Батыр аналар, 17,
коммунальное государственное учреждение "Байетская средняя общеобразовательная
школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Байет.
Избирательный участок № 549 город Экибастуз, село Атыгай, улица Ыбырай
Алтынсарин, 2А, коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Атыгай.
Избирательный участок № 550 город Экибастуз, село Кулаколь, улица Орталық, 26А,
государственное учреждение "Майкаинская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Кулаколь и отделения № 3.
Избирательный участок № 551 город Экибастуз, село Бесқауға, улица Машхур Жусупа
Копеева, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная
школа Бескауга отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Бесқауға.
Избирательный участок № 552 город Экибастуз, село Шиқылдақ, улица Школьная, 1А,
коммунальное государственное учреждение "Комсомольская средняя
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Шиқылдақ.
Избирательный участок № 553 город Экибастуз, село Карасор, улица
Железнодорожная, 1, коммунальное государственное учреждение "Карасорская
средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Карасор.
Избирательный участок № 554 город Экибастуз, село Кудайколь, улица Сары-Арка, 1,
коммунальное государственное учреждение "Кудайкольская средняя
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Кудайколь.
Избирательный участок № 555 город Экибастуз, село Тай, улица Независимости, 78, коммунальное государственное учреждение "Олентинская основная
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Тай, Коксиыр.
Избирательный участок № 557 город Экибастуз, село Сарыкамыс, улица Беркимбаева,
11, коммунальное государственное учреждение "Саргамысская средняя
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Сарыкамыс, Куандык.
Избирательный участок № 558 город Экибастуз, село имени академика Алькея

атындағы ауылы, Бейбітшілік көшесі, 13/1, "Екібастұз қаласы
әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі "Атамұра"
мәдениет орталығы коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны, ауылдық клубы
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылдың шекарасында.
№ 559 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Төртүй ауылы,
Школьная көшесі, 16, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім
бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төртүй, Каражар, Мыңтомар және Ақши ауылдарының шекараларында.
№ 562 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Төрт-Құдық ауылы,
Ленин көшесі, 1/1, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім
бөлімінің Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төрт-Құдық ауылының шекарасында.
№ 563 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бозшакөл ауылы,
Школьная көшесі, 1А, "Екібастұз қаласы әкімдігі білім
бөлімінің жалпы білім беретін Бозшакөл негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бозшакөл ауылының шекарасында.
№ 564 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі,
Жастар көшесі, 13 Екібастұз қаласы Шідерті поселкесі
әкімі аппаратының "Юбилейный" мәдениет үйі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шідерті поселкесі және "Водник" қосалқы шаруашылығының шекараларында.
№ 565 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі,
Гаражная көшесі, 26 "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім
бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шідерті станциясының, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АП-162/10 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің, "Заречный" кентінің шекараларында.
№ 566 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Д.А.Қонаев атындағы
даңғыл, 83А, Екібастұз қаласы полиция басқармасының
жанындағы уақытша ұстау изоляторы
Уақытша ұстау изоляторы.
№ 567 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, С.Торайғыров көшесі, 32,
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық
сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы
"Екібастұз қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының терапевт корпусы
Аурухана кешені.
№ 568 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Желекжол:
Қ.Сәтбаев 12/51 (1, 2, 3, 4, 5, 6 корпустар), 8 (4, 5, 6 корпустар).
№ 569 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшhүр Жүсіп көшесі, 66,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 13 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:

Маргулана, улица Бейбітшілік, 13/1, коммунальное государственное казенное
предприятие "Центр культуры "Атамура" отдела культуры и развития языков
акимата города Экибастуза", сельский клуб
В границах села имени академика Алькея Маргулана.
Избирательный участок № 559 город Экибастуз, село Тортуй, улица Школьная, 16,
коммунальное государственное учреждение "Экибастузская средняя
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Тортуй, Каражар, Мынтомар и Акши.
Избирательный участок № 562 город Экибастуз, село Торт-Кудук, улица Ленина, 1/1,
коммунальное государственное учреждение "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Торт-Кудук.
Избирательный участок № 563 город Экибастуз, село Бозшаколь, улица Школьная, 1А,
коммунальное государственное учреждение "Бозшакульская основная
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Бозшаколь.
Избирательный участок № 564 город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Жастар, 13,
коммунальное государственное казенное предприятие "Дом Культуры "Юбилейный"
аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза
В границах поселка Шидерты и подхоза "Водник".
Избирательный участок № 565 город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Гаражная,
26 коммунальное государственное учреждение "Шидертинская средняя
общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах станции Шидерты, республиканского государственного учреждения "Учреждение АП-162/10" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, поселка "Заречный".
Избирательный участок № 566 город Экибастуз, проспект имени Д.А.Кунаева, 83А,
изолятор временного содержания при управлении полиции города Экибастуза
Изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 567 город Экибастуз, улица С.Торайгырова, 32,
терапевтический корпус коммунального государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения "Экибастузская городская больница" управления
здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Больничный комплекс.
Избирательный участок № 568 город Экибастуз, улица Абая, 55, коммунальное
государственное учреждение "Школа-гимназия № 26 отдела образования акимата
города Экибастуза"
Бульвар:
К.Сатпаева 12/51 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6), 8 (корпуса 4, 5, 6).
Избирательный участок № 569 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жусіп, 66,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 13 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:

Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 84, 86/16;
С.Торайғыров 22, 24;
Шешембеков 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.
№ 570 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 62А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және
спорт бөлімінің № 1 балалар - жасөспірімдер спорт мектебі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 126, 128;
Гаврюшин 1, 2, 2/139, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/142, 11/141, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/68, 20, 21/69, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/116, 32, 33, 34, 34/111, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Кеншілер 108б;
Ерғанат Көшербаев 15/141, 17, 19, 21, 23/144, 24, 25, 27, 29, 31, 33/72, 35/73, 37, 39, 39а, 41, 43, 47/113, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 65, 66, 67, 69/113, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
Карагандинская 1/129, 2/131, 3, 4, 5, 6, 7, 7г, 8, 8а, 9/132, 11/133, 12/135, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/60, 19а, 19б, 20/62, 21, 21/105, 21а, 22/63, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/110, 33, 35, 37, 39, 40, 41/106, 42, 43/105, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/116, 64, 66, 68, 70, 72, 73;
Павлов 106/41;
Қосым Пішенбаев 131а, 133а, 137/1, 143, 143а;
Шахтерская 130/10, 134/10, 137/11, 139/12, 140/9, 143/12;
Энергетиктер 44, 44а, 46г.
Өтпе жолдар:
12 Северный 2/127, 4, 6, 8, 10, 12/131, 14, 16, 18, 20/58, 20а, 20б, 22/103, 22а, 22б, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/144;
13 Северный 1/133, 2/135, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/138, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/64, 20, 20/66, 21/65, 22/67, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/112, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74.
№ 571 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі, 81,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Королев 88, 92, 94, 98;
Энергетиктер 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 103а, 105, 106,108.
№ 572 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 149,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі "Өнер" қалалық мәдениет орталығы
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 157, 165, 165а;
Энергетиктер 56, 58б, 60, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
№ 573 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ.Сәтбаев желекжолы, 24,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы орта
білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 83;

Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 84, 86/16;
С.Торайгырова 22, 24;
Шешембекова 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.
Избирательный участок № 570 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 62А,
коммунальное государственное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная
школа № 1 отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мухтара Ауэзова 126, 128;
Гаврюшина 1, 2, 2/139, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/142, 11/141, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/68, 20, 21/69, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/116, 32, 33, 34, 34/111, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Кеншілер 108б;
Ерғанат Көшербаев 15/141, 17, 19, 21, 23/144, 24, 25, 27, 29, 31, 33/72, 35/73, 37, 39, 39а, 41, 43, 47/113, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 65, 66, 67, 69/113, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
Карагандинская 1/129, 2/131, 3, 4, 5, 6, 7, 7г, 8, 8а, 9/132, 11/133, 12/135, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/60, 19а, 19б, 20/62, 21, 21/105, 21а, 22/63, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/110, 33, 35, 37, 39, 40, 41/106, 42, 43/105, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/116, 64, 66, 68, 70, 72, 73;
Павлова 106/41;
Косым Пшенбаева 131а, 133а, 137/1, 143, 143а;
Шахтерская 130/10, 134/10, 137/11, 139/12, 140/9, 143/12;
Энергетиктер 44, 44а, 46г.
Проезды:
12 Северный 2/127, 4, 6, 8, 10, 12/131, 14, 16, 18, 20/58, 20а, 20б, 22/103, 22а, 22б, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/144;
13 Северный 1/133, 2/135, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/138, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/64, 20, 20/66, 21/65, 22/67, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/112, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74.
Избирательный участок № 571 город Экибастуз, улица Мәншүк Мәметова, 81,
коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 11 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Королева 88, 92, 94, 98;
Энергетиктер 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 103а, 105, 106,108.
Избирательный участок № 572 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 149,
коммунальное государственное казенное предприятие "Городской центр культуры
"Онер" отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мухтара Ауэзова 157, 165, 165а;
Энергетиктер 56, 58б, 60, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Избирательный участок № 573 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 24, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдел
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мухтара Ауэзова 83;

Естай Беркімбаев 84, 86, 93, 95а, 95/1, 97, 99, 99/2, 99а, 101а, 101/2, 101/34 (1, 2, 3 корпустар).
Желекжол:
Қ.Сәтбаев 30/2.
№ 574 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 17 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 118, 126, 128, 130, 131, 135, 136, 136а, 136б, 138, 138а, 138в, 147, 149, 151, 153, 159, 163;
Автомобилистов 2/2, 2/8, 10, 12, 14, 14а;
Бұхар Жырау 246;
Жігер 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Диспетчерская 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Казахстанская 23, 25, 27, 29, 31;
Сарыарқа 4, 8, 10, 10а, 12;
Татулық 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12/1, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;
Профсоюзная 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24а;
Степная 47, 51, 52, 52а, 53, 53/3, 53/4, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 74, 75, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 84а;
Угольщиков 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
Екібастұздың 40 жылдығы 15/1, 15/2, 17, 23/1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 53, 53а, 55, 59, 61, 70.
Өтпе жол:
10 Южный 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 575 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7,
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 21 жалпы
орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Амангелді 3, 5, 5а, 5б, 11/12, 13/11, 15/12;
Естай Беркімбаев 126, 132/1, 134, 135, 138, 139, 140, 142а, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 151/1, 155, 157, 159, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165в, 166, 167, 168, 169, 169а, 169б, 169в, 170, 171, 171а, 174, 176, 178, 180, 182, 186;
Бөгенбай батыр 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4б, 5, 5а, 5б, 5в, 7а, 8, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11/1, 12, 14, 15, 17, 19б, 20, 21, 21/1, 21а, 22, 24б, 26, 27а, 29б, 32, 33, 33б;
Бұхар Жырау 136, 138, 140а, 142, 144, 146/30, 148, 150, 152, 158а, 162, 164, 166/12;
Қазбек Нұралин 122, 122а, 126, 127в, 129, 130, 130а, 132, 135, 136, 136/1, 137, 138, 138а, 139, 140б, 141, 143/40, 144а, 145, 145а, 145/85, 146, 147, 148, 150/131, 151, 151а, 152, 152а, 153а, 154, 154а, 155а, 156, 156а, 156б, 156в, 158, 158а, 160, 160а, 162, 163, 165, 167, 169;
Н.К. Кудушева 1, 3, 5, 7, 9, 12, 15, 16, 18, 20, 24;
С.Торайғыров 77/13, 79, 81/13, 83/14, 87/146, 93/1, 97а/153, 109;
Чехов 179, 181, 181в, 183, 185, 187;
Туркестанская 1, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 18;

Естая Беркимбаева 84, 86, 93, 95а, 95/1, 97, 99, 99/2, 99а, 101а, 101/2, 101/34 (корпуса 1, 2, 3).
Бульвар:
К.Сатпаева 30/2.
Избирательный участок № 574 город Экибастуз, улица Рабочая, 1, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 118, 126, 128, 130, 131, 135, 136, 136а, 136б, 138, 138а, 138в, 147, 149, 151, 153, 159, 163;
Автомобилистов 2/2, 2/8, 10, 12, 14, 14а;
БухарЖырау 246;
Жігер 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Диспетчерская 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Казахстанская 23, 25, 27, 29, 31;
Сарыарқа 4, 8, 10, 10а, 12;
Татулық 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12/1, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;
Профсоюзная 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24а;
Степная 47, 51, 52, 52а, 53, 53/3, 53/4, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 74, 75, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 84а;
Угольщиков 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
40 лет Экибастуза 15/1, 15/2, 17, 23/1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 53, 53а, 55, 59, 61, 70.
Проезд:
10 Южный 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 575 город Экибастуз, бульвар Петренко, 7, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Амангельды 3, 5, 5а, 5б, 11/12, 13/11, 15/12;
Естая Беркимбаева 126, 132/1, 134, 135, 138, 139, 140, 142а, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 151/1, 155, 157, 159, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165в, 166, 167, 168, 169, 169а, 169б, 169в, 170, 171, 171а, 174, 176, 178, 180, 182, 186;
Богембай батыра 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4б, 5, 5а, 5б, 5в, 7а, 8, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11/1, 12, 14, 15, 17, 19б, 20, 21, 21/1, 21а, 22, 24б, 26, 27а, 29б, 32, 33, 33б;
Бухар Жырау 136, 138, 140а, 142, 144, 146/30, 148, 150, 152, 158а, 162, 164, 166/12;
Қазбека Нұралина 122, 122а, 126, 127в, 129, 130, 130а, 132, 135, 136, 136/1, 137, 138, 138а, 139, 140б, 141, 143/40, 144а, 145, 145а, 145/85, 146, 147, 148, 150/131, 151, 151а, 152, 152а, 153а, 154, 154а, 155а, 156, 156а, 156б, 156в, 158, 158а, 160, 160а, 162, 163, 165, 167, 169;
Н.К. Кудушевой 1, 3, 5, 7, 9, 12, 15, 16, 18, 20, 24;
С.Торайгырова 77/13, 79, 81/13, 83/14, 87/146, 93/1, 97а/153, 109;
Чехова 179, 181, 181в, 183, 185, 187;
Туркестанская 1, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 18;

Шәкәрім 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40;
Энергетиктер 118.
Өтпе жолдар:
16 Южный 14, 16;
17 Южный 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
18 Южный 1/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
21 Южный 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 26а, 28/153, 30;
23 Южный 20, 22, 23, 24;
27 Южный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/77, 15, 16;
28 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14/83, 15, 16;
29 Южный 1/89, 2, 2/91, 3, 4;
30 Южный 1, 2, 3, 4;
31 Южный 1, 3, 4, 5;
32 Южный 3, 5, 6;
Угольный 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
Центральный 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10/141;
№ 576 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 34,
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет,
тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Г.Н. Потанин
атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
Екібастұз тарихи - өлкетану музейі
Көшелер:
Абай 1/69, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23/52;
Кеншілер 12, 14, 19, 23, 35, 38, 40/23, 44, 46/23, 48/28, 50;
Масхұт Дүйсенбаев атындағы 1, 2/55, 3, 4, 5, 6, 7, 8/56, 10, 11, 11а, 11в, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24/36, 26/21, 28;
Лихачев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/42;
Қосым Пішенбаев 51, 51а, 54/21, 57, 61, 63, 67;
Шахтерская 52, 52а, 53/9, 55/10, 57, 58, 63, 64, 69.
Өтпе жол:
2 Северный 2/65, 3, 4, 5, 6, 7/66, 9, 10, 10/68, 11, 12/67, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.
№ 577 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 14 "А",
"Сәтбаев академикасының атындағы инженерлік – техникалық
институтының Екібастұз колледжі" (ММБ) мемлекеттік емес мекемесі
Көшелер:
Мұхтар Әуезов 14а, 21 (2 корпус), 24, 26, 28;
Мәшһүр Жүсіп 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 40а, 40б, 42а;
Бауыржан Момышұлы 36/19, 38, 40, 40а.
№ 589 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі,
54А, "Академик Қ.Сәтбаев атындағы Екібастұз
инженерлік-техникалық институты" мекемесі
Көшелер:
Энергетиктер 66, 68, 70;
Мәншүк Мәметова 54 (1, 2, 3, 4 корпустар).
Желекжолдар:
Қ.Сәтбаев 38, 38а;
Академик Марденов 15.
№ 590 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ.Сәтбаев желекжолы, 4,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің көп салалы
бағыттағы № 24 мектеп-гимназиясы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Көше:
Мұхтар Әуезов 47, 49, 49 (2, 3, 4, 5, 6, 7 корпустар).
Желекжол:
Қ.Сәтбаев 6, 8 (1 корпус).
№ 591 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:

Шәкәрім 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40.
Энергетиктер 118.
Проезды:
16 Южный 14, 16;
17 Южный 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
18 Южный 1/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
21 Южный 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 26а, 28/153, 30;
23 Южный 20, 22, 23, 24;
27 Южный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/77, 15, 16;
28 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14/83, 15, 16;
29 Южный 1/89, 2, 2/91, 3, 4;
30 Южный 1, 2, 3, 4;
31 Южный 1, 3, 4, 5;
32 Южный 3, 5, 6;
Угольный 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
Центральный 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10/141;
Избирательный участок № 576 город Экибастуз, улица Кеншілер, 34, Экибастузский
историко-краеведческий музей коммунального государственное казенного
предприятия "Павлодарский областной историко-краеведческий музей имени Г.Н.
Потанина" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской
области, акимата Павлодарской области
Улицы:
Абая 1/69, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23/52;
Кеншілер 12, 14, 19, 23, 35, 38, 40/23, 44, 46/23, 48/28, 50;
имени Масхута Дуйсенбаева 1, 2/55, 3, 4, 5, 6, 7, 8/56, 10, 11, 11а, 11в, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24/36, 26/21, 28;
Лихачева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/42;
Косым Пшенбаева 51, 51а, 54/21, 57, 61, 63, 67;
Шахтерская 52, 52а, 53/9, 55/10, 57, 58, 63, 64, 69.
Проезд:
2 Северный 2/65, 3, 4, 5, 6, 7/66, 9, 10, 10/68, 11, 12/67, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 577 город Экибастуз, улица Мутара Ауэзова, 14 "А",
негосударственное учреждение образования (НУО) "Екибастузский колледж
инженерно-технического института имени академика Сатпаева"
Улицы:
Мухтара Ауэзова 14а, 21 (корпус 2), 24, 26, 28;
Мәшһүр Жүсіп 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 40а, 40б, 42а;
Бауыржан Момышұлы 36/19, 38, 40, 40а.
Избирательный участок № 589 город Экибастуз, улица Энергетиктер, 54А, учреждение "Екибастузский инженерно-технический институт имени академика К.Сатпаева"
Улицы:
Энергетиктер 66, 68, 70;
Мәншүк Мәметова 54 (корпуса 1, 2, 3, 4).
Бульвары:
К.Сатпаева 38, 38а;
Академика Марденова 15.
Избирательный участок № 590 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 4, коммунальное
государственное учреждение "Школа-гимназия № 24 многопрофильного направления
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улица:
Мухтара Ауэзова 47, 49, 49 (корпуса 2, 3, 4, 5, 6, 7).
Бульвар:
К. Сатпаева 6, 8 (корпус 1).
Избирательный участок № 591 город Экибастуз, улица Абая, 55, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 26 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:

Абай 49 (1, 2 корпустар);
Мұхтар Әуезов 53а (1, 2, 4 корпустар).

Абая 49 (корпуса 1, 2);
Мухтара Ауэзова 53а (корпуса 1, 2, 4).