Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 наурызда № 6735 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Екібастұз ауылдық округі Төртүй ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Екібастұз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Төртүй ауылының келесі көшелері:
"Первомайская" көшесін "Бейбітшілік" көшесі;
"Центральная" көшесін "Арғымақ" көшесі;
"Школьная" көшесін "Мектеп" көшесі;
"Западная" көшесін "Ақжар" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз ауылдық округінің әкімі Ж. Ибраев

О переименовании улиц в селе Тортуй Экибастузского сельского округа города Экибастуза
Решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 28 февраля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 марта 2020 года № 6735
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Тортуй Экибастузского сельского округа, и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Экибастузского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Тортуй Экибастузского сельского округа города Экибастуза:
улицу "Первомайская" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Центральная" на улицу "Арғымақ";
улицу "Школьная" на улицу "Мектеп";
улицу "Западная" на улицу "Ақжар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Экибастузского сельского округа Ж. Ибраев