Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Мыңтомар ауылы "Ербол" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7066 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 11.02.2021 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушының 2020 жылғы 29 қазандағы № 2-04/119 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің Мыңтомар ауылының "Ербол" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруының анықталуына байланысты, карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Екібастұз ауылдық округінің әкімі Ж. Ибраев

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Ербол" села Мынтомар Экибастузского сельского округа города Экибастуза
Решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 2 декабря 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2020 года № 7066. Утратило силу решением акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 11 февраля 2021 года № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 11.02.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза от 29 октября 2020 года № 2-04/119, аким Экибастузского сельского округа города Экибастуза РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Ербол" села Мынтомар Экибастузского сельского округа города Экибастуза.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Экибастузского сельского округа Ж. Ибраев