Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылының "Талан" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл әкімінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 1-05/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 ақпанда № 6726 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 1-05/25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл әкімінің 19.10.2020 № 1-05/25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 2-04/128 ұсынысы негізінде, академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылының "Талан" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Павлодар облысының тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау департаментінің Екібастұз қалалық тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), "Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл әкімі Ж. Жанымхан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Екібастұз
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Жакенов
2020 жылғы "30" қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Тауарлар мен
көрсетілетін қызметтердің сапасы
мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
Павлодар облысының тауарлар мен
көрсетілетін қызметтердің сапасы
мен қауіпсіздігін бақылау
департаментінің Екібастұз қалалық
тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы К. Токатов
2020 жылғы "30" қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Екібастұз қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Е. Уразалимов
2020 жылғы "30" қаңтар

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Талан" села имени академика Алькея Маргулана
Решение акима села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза Павлодарской области от 3 февраля 2020 года № 1-05/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 февраля 2020 года № 6726. Утратило силу решением акима села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза Павлодарской области от 19 октября 2020 года № 1-05/25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза Павлодарской области от 19.10.2020 № 1-05/25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Экибастузской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 2-04/128, аким села имени академика Алькея Маргулана РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Талан" села имени академика Алькея Маргулана в связи с выявлением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Экибастузская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Экибастузское городское Управление контроля качества и безопасности товаров и услуг Департамента контроля качества и безопасности товаров и услуг Павлодарской области Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4. Настоящее решение водится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села имени академика
Алькея Маргулана Ж. Жанымхан
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Экибастузская
городская территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан" Т. Жакенов
"30" января 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Экибастузское городское
Управление контроля качества
и безопасности товаров и услуг
Департамента контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Павлодарской области Комитета
контроля качества и безопасности
товаров и услуг Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан" К. Токатов
"30" января 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата города Экибастуза" Е. Уразалимов
"30" января 2020 года