Ақтоғай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 333/70 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7052 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелеріне жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім, 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Алханов
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 333/70 шешіміне
1- қосымша
Ақтоғай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу
жобасы (схемасы)
Шартты белгілер
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 333/70 шешіміне
2-қосымша
Ақтоғай ауданының жер салығының мөлшерлемелерін арттыру

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Актогайского района
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 333/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2020 года № 7052.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Актогайского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель Актогайского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Актогайского районного маслихата Б. Алханов
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 30 ноября 2020 года
№ 333/70
Проект (схема) зонирования земель Актогайского района
Условные обозначения
Приложение 2
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 30 ноября 2020 года
№ 333/70
Повышение ставок земельного налога Актогайского района