Баянауыл ауданы әкімінің 2019 жылғы 3 мамырдағы "Баянауыл ауданының кейбір ауылдық округтері аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6788 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Баянауыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы әкімінің 2019 жылғы 3 мамырдағы "Баянауыл ауданының кейбір ауылдық округтері аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 16 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6333 болып тіркелген, 2019 жылы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы К. К. Абылгазинге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауданының әкімі К. Каримов

О признании утратившим силу решения акима Баянаульского района от 3 мая 2019 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера на территории некоторых сельских округов Баянаульского района"
Решение акима Баянаульского района Павлодарской области от 1 апреля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 апреля 2020 года № 6788
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Баянаульского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Баянаульского района от 3 мая 2019 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера на территории некоторых сельских округов Баянаульского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6333, опубликовано 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Абылгазина К. К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Баянаульского района К. Каримов