Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазаңдағы № 325/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 6979 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, жер учаскелерiн алып қоймастан қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары К. Г. Қызыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауданының әкімі К. Каримов
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 12 қазаны
№ 325/10 қаулысына
қосымша
Р/с
Пайдаланушы
Алаңы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Павлодар Электржелілік Тарату Компаниясы" акционерлік қоғамы

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата Баянаульского районна Павлодарской области от 12 октября 2020 года № 325/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 октября 2020 года № 6979
В соответствии со статьей 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут без изъятия земельных участков согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Баянаульского района Кызырова К. Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баянаульского района К. Каримов
Приложение
к постановлению акимата
Баянаульского района
от 12 октября 2020 года
№ 325/10
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок использования (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Акционерное общество "Павлодарская Распределительная Электросетевая Компания"

0,0441
10 киловольт - әуе электр беріліс желілердің объектілерін жүргізу мен пайдалану үшін
25
Баянауыл ауданы, Күркелі ауылдық округі

0,0441
Для прокладки и эксплуатации объектов воздушных линий электропередач - 10 киловольт
25
Баянаульский район, Куркелинский сельский округ