Баянауыл ауданы Ақсаң ауылдық округінде орналасқан "Құтмекен" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Ақсаң ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 1-04-02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 6801 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Ақсаң ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № 1-04-04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Ақсаң ауылдық округі әкімінің 14.08.2020 № 1-04-04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 2-19/75 ұсынысы негізінде, Ақсаң ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Ақсаң ауылдық округінде орналасқан "Құтмекен" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсаң ауылдық округінің әкімі К. Дюсенбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Құтмекен" расположенного в Аксанском сельском округе Баянаульского района
Решение акима Аксанского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 20 апреля 2020 года № 1-04-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2020 года № 6801. Утратило силу решением акима Аксанского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 14 августа 2020 года № 1-04-04 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Аксанского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 14.08.2020 № 1-04-04 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 31 марта 2020 года № 2-19/75, аким Аксанского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Құтмекен" расположенного в Аксанском сельском округе Баянаульского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аксанского сельского округа К. Дюсенбаев