Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің 2020 жылғы 13 қазандағы "Шектеу іс-шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 маусымдағы "Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Қоңқашбай учаскесінде орналасқан "Ораз" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-17/5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" №1-17/7 шешімі
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 қазандағы № 1-17/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 6981 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 2-19/209 ұсынысы негізінде, Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Қоңқашбай учаскесінде орналасқан "Ораз" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 маусымдағы "Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Қоңқашбай учаскесінде орналасқан "Ораз" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-17/5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6852 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округінің әкімі А. Аманжолов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Бирликского сельского округа Баянаульского района от 23 июня 2020 года № 1-17/5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Ораз" расположенного на участке Конкашбай Бирликского сельского округа Баянаульского района"
Решение акима Бирликского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 13 октября 2020 года № 1-17/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 октября 2020 года № 6981
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Баянаульского района от 22 сентября 2020 года № 2-19/209, аким Бирликского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Ораз" расположенного на участке Конкашбай Бирликского сельского округа Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Бирликского сельского округа Баянаульского района от 23 июня 2020 года № 1-17/5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Ораз" расположенного на участке Конкашбай Бирликского сельского округа Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6852, опубликовано 30 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бирликского сельского округа А. Аманжолов