Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінің Қошқар учаскесінде орналасқан "Адамбай" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 1-21-02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 6863 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 1-21-06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің 05.11.2020 № 1-21-06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 2-19/120 ұсынысы негізінде, Қызылтау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінің Қошқар учаскесінде орналасқан "Адамбай" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылтау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы Ж. Мажитов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адамбай" расположенного на участке Кошкар Кызылтауского сельского округа Баянаульского района
Решение исполняющего обязанности акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 17 июля 2020 года № 1-21-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июля 2020 года № 6863. Утратило силу решением акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 5 ноября 2020 года № 1-21-06 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 05.11.2020 № 1-21-06 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 12 июня 2020 года № 2-19/120, исполняющий обязанности акима Кызылтауского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Адамбай" расположенного на участке Кошкар Бирликского сельского округа Баянаульского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Кызылтауского
сельского округа Ж. Мажитов