Карантинді тоқтату және Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі "Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі Жаңа жұлдыз ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы туралы" № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" № 12 шешімі
Павлодар облысы Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 7145 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 1-13/374 ұсынысы негізінде, Қазақстан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Қазақстан ауылдық округінің Жаңа жұлдыз ауылының аумағында жоғары патогенді құс тұмауын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі "Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі Жаңа жұлдыз ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6964 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан ауылдық округінің әкімі Ж. Сатканов

О снятии карантина и признании утратившим силу решение акима Казахстанского сельского округа Железинского района от 25 сентября 2020 года № 7 "Об установлении карантина на территории села Жаңа жұлдыз Казахстанского сельского округа Железинского района"
Решение акима Казахстанского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 30 декабря 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2020 года № 7145
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Железинского района от 10 ноября 2020 года № 1-13/374, аким Казахстанского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации высокопатогенного гриппа птиц снять карантин, установленный на территории села Жаңа жұлдыз Казахстанского сельского округа Железинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Казахстанского сельского округа Железинского района от 25 сентября 2020 года № 7 "Об установлении карантина на территории села Жаңа жұлдыз Казахстанского сельского округа Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6964, опубликовано 28 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Казахстанского сельского округа Ж. Сатканов