Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округі Қызылжар ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 шілдедегі № 1-22-07 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 6871 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округі Қызылжар ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округі Қызылжар ауылының келесі көшелері:
"Школьная" көшесі "Бірлік" көшесі;
"Целинная" көшесі "Береке" көшесі;
"Комсомольская" көшесі "Ақжүрек" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі Е. Абдраев

О переименовании некоторых улиц села Кызылжар Кызылжарского сельского округа Иртышского района
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 21 июля 2020 года № 1-22-07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2020 года № 6871
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Кызылжар Кызылжарского сельского округа Иртышского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Кызылжар Кызылжарского сельского округа Иртышского района:
улицу "Школьная" на улицу "Бірлік";
улицу "Целинная" на улицу "Береке";
улицу "Комсомольская" на улицу "Ақжүрек".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа Е. Абдраев