Май ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы "Май ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімінің 2020 жылғы 28 қазандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 7002 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, Май ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы "Май ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6128 болып тіркелген, 2018 жылғы 07 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Май ауданының әкімі М. Актаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Май аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы М. Кишкеналина
2020 жылғы "28" қазан
Май ауданы әкімінің
2020 жылғы 28 қазаны
№ 1 шешіміне қосымша
Май ауданы әкімінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 4 шешіміне
қосымша
№ 352 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақшиман ауылы, "Ақшиман негізгі орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақшиман ауылдық округінің Ақшиман ауылының аумағы.
№ 353 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжар ауылы, "Ақжар жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжар ауылының аумағы.
№ 354 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Май ауылы, "Май жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Май ауылдық округінің Май, Еңбекші ауылдарының аумақтары.
№ 356 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Майтүбек ауылы, "Майтүбек жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Майтүбек ауылының аумағы.
№ 357 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылеңбек ауылы, "Қазақстан негізгі орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қазан ауылдық округінің Қызылеңбек ауылының аумағы.
№ 358 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жұмыскер ауылы, Май ауданы әкімдігінің, Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің, Мәдениет ойын-сауық орталығының "Жұмыскер ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қазан ауылдық округінің Жұмыскер ауылының аумағы.
№ 359 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай ауылы, Май ауданы әкімдігінің, Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің, Мәдениет ойын-сауық орталығының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саты ауылдық округінің Абай ауылының аумағы.
№ 360 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Саты ауылы, "Саты негізгі орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саты ауылдық округінің Саты ауылының аумағы.
№ 361 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Малайсары ауылы, "Малайсары жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Майского района от 29 ноября 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Майского района"
Решение акима Майского района Павлодарской области от 28 октября 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 ноября 2020 года № 7002
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Майского района РЕШИЛ:
1. В решение акима Майского района от 29 ноября 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Майского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6128, опубликованное 07 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) внести следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Майского района М. Актаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Майской
районной территориальной
избирательной комиссии М. Кишкеналина
"28" октября 2020 года
Приложение
к решению акима
Майского района
от 28 октября 2020 года № 1
Приложение
к решению акима
Майского района
от 29 ноября 2018 года № 4
Избирательный участок № 352
Центр избирательного участка: село Акшиман, здание государственного учреждения "Акшиманская основная средняя школа".
Границы избирательного участка: территория села Акшиман Акшиманского сельского округа.
Избирательный участок № 353
Центр избирательного участка: село Акжар, здание государственного учреждения "Акжарская средняя общеобразовательная школа".
Границы избирательного участка: территория села Акжар.
Избирательный участок № 354
Центр избирательного участка: село Майск, здание государственного учреждения "Майская средняя общеобразовательная школа".
Границы избирательного участка: территории сел Майск, Енбекши Майского сельского округа.
Избирательный участок № 356
Центр избирательного участка: село Майтубек, здание государственного учреждения "Майтюбекская средняя общеобразовательная школа".
Границы избирательного участка: территория села Майтубек.
Избирательный участок № 357
Центр избирательного участка: село Кызыленбек, здание государственного учреждения "Казахстанская основная средняя школа".
Границы избирательного участка: территория села Кызыленбек Казанского сельского округа.
Избирательный участок № 358
Центр избирательного участка: село Жумыскер, здание государственного казенного коммунального предприятия "Жумыскерский сельский клуб" Культурно-досугового центра, отдела культуры, физической культуры и спорта Майского района, акимата Майского района.
Границы избирательного участка: территория села Жумыскер Казанского сельского округа.
Избирательный участок № 359
Центр избирательного участка: село Абай, здание государственного казенного коммунального предприятия "Абайский сельский клуб" Культурно-досугового центра, отдела культуры, физической культуры и спорта Майского района, акимата Майского района.
Границы избирательного участка: территория села Абай Сатинского сельского округа.
Избирательный участок № 360
Центр избирательного участка: село Саты, здание государственного учреждения "Сатинская основная средняя школа".
Границы избирательного участка: территория села Саты Сатинского сельского округа.
Избирательный участок № 361
Центр избирательного участка: село Малайсары, здание государственного учреждения "Малайсаринская средняя общеобразовательная школа".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Малайсары ауылдық округінің Малайсары ауылының, ферма 1, ферма 2 аумақтары.
№ 363 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Кеңтүбек ауылы, "Жалтыр жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кеңтүбек ауылдық округінің Кеңтүбек ауылының, ферма 1, ферма 3 аумақтары.
№ 365 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктөбе ауылы, Май ауданы әкімдігінің, Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мәдениет ойын-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктүбек ауылдық округі Көктөбе ауылының Қаныш Сәтбаев, Ахмет Байтұрсынов, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Уақап Сыздықов, Ветстанция, Көктөбе станциясы, Қанаш Қамзин, Қазыбек би, Әлия Молдағұлова, Аманкелді Иманов, Панфилов, Мұхтар Әуезов, Жамсап Байғұрманов, Нұрлыбек Баймұратов, Әліби Жанкелдин, Евней Букетов, Олжас Сүлейменов көшелері; Көктүбек ауылдық округінің Көктөбе ауылының Бестау учаскесі; Көктүбек ауылдық округінің Белогорский ХПП ауылының аумағы.
№ 368 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Баскөл ауылы, Май ауданы әкімдігінің, Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің, Мәдениет ойын-сауық орталығының "Баскөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Баскөл ауылдық округінің Баскөл, Бозша, Жаңатілек ауылдарының аумақтары.
№ 372 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қаратерек ауылы, "Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаратерек ауылдық округінің Қаратерек, Хасен Сейтқазин ауылдарының аумақтары.
№ 375 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктөбе ауылы, Май ауданы әкімдігі, Май ауданының білім беру бөлімінің "Аудандық оқушылар үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктүбек ауылдық округі Көктөбе ауылының Абай, Бейбітшілік, Шоқан Уәлиханов, Мәншүк Мәметова, Ерсін Мұқашев, Асқар Әбдірайымов, Желтоқсан, Сәкен Сейфуллин, Байғабыл Жылқыбаев, Жеңістің 40 жылдығы, Бастем Хазірет, Ғани Мұратбаев, Абылайхан, Төле би, Әйтеке би, Баки Басар көшелері.

Границы избирательного участка: территории села Малайсары, фермы 1, фермы 2 Малайсаринского сельского округа.
Избирательный участок № 363
Центр избирательного участка: село Кентубек, здание государственного учреждения "Жалтырская средняя общеобразовательная школа".
Границы избирательного участка: территории села Кентубек, фермы 1, фермы 3 Кентубекского сельского округа.
Избирательный участок № 365
Центр избирательного участка: село Коктобе, здание государственного казенного коммунального предприятия "Культурно-досуговый центр" отдела культуры, физической культуры и спорта Майского района, акимата Майского района.
Границы избирательного участка: село Коктобе Коктубекского сельского округа, улицы: Каныша Сатпаева, Ахмета Байтурсынова, Султанмахмута Торайгырова, Уахапа Сыздыкова, Ветстанция, Станция Коктобе, Канаша Камзина, Казбек би, Алии Молдагуловой, Амангельды Иманова, Панфилова, Мухтара Ауэзова, Жамсапа Байгурманова, Нурлыбека Баймуратова, Алиби Жангельдина, Евнея Букетова, Олжаса Сулейменова; участок Бестау села Коктобе Коктубекского сельского округа; территория села Белогорский ХПП Коктубекского сельского округа.
Избирательный участок № 368
Центр избирательного участка: село Басколь, здание государственного казенного коммунального предприятия "Баскольский сельский дом культуры" Культурно-досугового центра, отдела культуры, физической культуры и спорта Майского района, акимата Майского района.
Границы избирательного участка: территории сел Басколь, Бозша, Жанатлек Баскольского сельского округа.
Избирательный участок № 372
Центр избирательного участка: село Каратерек, здание государственного учреждения "Каратерекская средняя общеобразовательная школа".
Границы избирательного участка: территории сел Каратерек, Хасена Сейтказина Каратерекского сельского округа.
Избирательный участок № 375
Центр избирательного участка: село Коктобе, здание государственного казенного коммунального предприятия "Районный Дом школьников" отдела образования Майского района, акимата Майского района.
Границы избирательного участка: село Коктобе Коктубекского сельского округа, улицы: Абая, Бейбітшілік, Шокана Валиханова, Маншук Маметовой, Ерсина Мукашева, Аскара Абдраимова, Желтоксан, Сакена Сейфуллина, Байгабыла Жылкыбаева, 40 лет Победы, Бастема Казрета, Гани Муратбаева, Аблайхана, Толе би, Айтеке би, Баки Басара.