Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 75/335 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 6961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6682 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 833 930 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 857 517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 656 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 929 757 мың теңге;
2) шығындар – 10 937 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 162 391 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 194 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 559 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 266 095 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 266 095 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде ескерілсін:
129 523 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлық-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
84 285 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;
67 373 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
30 493 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 75/335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 сентября 2020 года № 6961
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6682, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 833 930 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 857 517 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 656 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 929 757 тысячи тенге;
2) затраты – 10 937 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 162 391 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 194 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 559 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 266 095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 095 тысяч тенге.";
2) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
129 523 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-бальной шкале;
84 285 тысяч тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
67 373 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
30 493 тысячи тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;

3 884 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
33 252 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне еңбекақысын ұлғайтуға;
15 383 мың теңге – мәдениет ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша төлем ақы белгілеуге;
161 656 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

3 884 тысячи тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
33 252 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
15 383 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
161 656 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

8 334 мың теңге – Ефремовка ауылдық округінде спорт саласындағы шығындарға.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының
сессия төрайымы А. Абылгазинова
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының

8 334 тысячи тенге – на расходы в сфере спорта в Ефремовском сельском округе.";
3) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
районного маслихата А. Абылгазинова
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата