Шектеу іс-шараларын тоқтату және Успен ауданы Ольгин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Ольгин ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 6864 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 2-19/245 ұсынысы негізінде, Ольгин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданы Ольгин ауылдық округінің Тимирязев ауылында орналасқан "Казкеев" фермер қожалығының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Успен ауданы Ольгин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6712 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ольгин ауылдық округінің әкімі А. Жуматанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің
Успен аудандық аймақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы С. Сарсимбинов
2020 жылғы "15" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Успен ауданының кәсіпкерлік,
ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
басшысы Е. Айтмакушев
2020 жылғы "15" шілде

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Ольгинского сельского округа Успенского района от 15 января 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Ольгинского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 15 июля 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июля 2020 года № 6864
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 10 июня 2020 года № 2-19/245, аким Ольгинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории фермерского хозяйства "Казкеев" расположенного в селе Тимирязево Ольгинского сельского округа Успенского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Ольгинского сельского округа Успенского района от 15 января 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6712, опубликовано 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ольгинского сельского округа А. Жуматанова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Успенская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" С. Сарсимбинов
"15" июля 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
коммунального государственного учреждения
"Отдел предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии
Успенского района" Е. Айтмакушев
"15" июля 2020 года