Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 255/77 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 6872 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 5/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5056 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 5/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 116/33 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5801 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының заңдылық және әлеуметтік саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Жакупова
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы С. Шпехт

О признании утратившими силу некоторых решений Щербактинского районного маслихата
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16 июля 2020 года № 255/77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2020 года № 6872
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 4 апреля 2016 года № 5/2 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5056, опубликованное 18 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 116/33 "О внесении изменения в решение Щербактинского районного маслихата от 4 апреля 2016 года № 5/2 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5801, опубликованное 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата Н. Жакупова
Секретарь Щербактинского
районного маслихата С. Шпехт