Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының LXVIII сессиясының 2020 жылғы 9 қазандағы № 491 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 1653 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 115
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 14.05.2024 № 115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңының 24-бабы 1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі№ 147 "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1404 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі" деген қосымшада:
реттік нөмірі 12-жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"
12.
Алматы қаласы № 7 Қалалық клиникалық ауруханасында реанимациясы бар кардиохирургиялық бөлімше құру
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
";
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 14, 15, 16, 17 жолдармен толықтырылсын:
"
14.
Алматы қаласындағы білім беру мекемелері жанындағы дене шынықтыру-спорт аймақтарын қайта жаңарту, пайдалану және басқару
Алматы қаласы Білім басқармасы
15.
Алматы қаласында Инновациялық шығармашылық орталықтарын салу және пайдалану
Алматы қаласы Білім басқармасы
16.
Алматы қаласында бұрын салынған және жаңадан салынып жатқан тоғы әлсіз желілерді жаңғырту, техникалық сервистік қызмет көрсету
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
17.
Алматы қаласының саябақтарының, скверлерінің, өзен арналарының, тротуарлары мен аулаларының көше жарығын жүргізу, қайта жаңғырту, қызмет көрсету және пайдалану
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
".
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми баспа басылымдарында және интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа жүктелсін.

О внесении изменения и дополнений в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы"
Решение LXVIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 9 октября 2020 года № 491. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 23 октября 2020 года № 1653. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14 мая 2024 года № 115
Сноска. Утратило силу решением маслихата город а Алматы от 14.05.2024 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1404, опубликовано 21 сентября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменение и дополнения:
в приложении "Перечень местных проектов государственно-частного партнерства", утвержденном указанным решением:
изложить строку, порядковый номер 12 в следующей редакции:
"
12.
Создание кардиохирургического отделения с реанимацией в Городской клинической больнице № 7 города Алматы
Управление общественного здоровья города Алматы
";
дополнить строками, порядковые номера 14, 15, 16, 17, следующего содержания:
"
14.
Реконструкция, эксплуатация и управление физкультурно-спортивными зонами при образовательных учреждениях в городе Алматы
Управление образования города Алматы
15.
Строительство и эксплуатация Центров инновационного творчества в городе Алматы
Управление образования города Алматы
16.
Модернизация, техническое сервисное обслуживание слаботочных сетей, ранее построенных и вновь строящихся в городе Алматы
Управление комфортной городской среды города Алматы
17.
Строительство, реконструкция, обслуживание и эксплуатация уличного освещения парков, скверов, русел рек, тротуаров и дворов города Алматы
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
".
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С.А. Козлова.

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының
LXVIII сессиясының төрағасы
С. Козлов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
К. Казанбаев

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель LXVIII сессии маслихата
города Алматы VI созыва
С. Козлов
секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев