Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 4/581 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 1671 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/637 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1236 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) 2016 жылғы 15 тамыздағы № 3/388 Алматы қаласы әкімдігінің "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/637 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1313 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. "Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 15 декабря 2020 года № 4/581. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 декабря 2020 года № 1671
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы:
1) от 18 ноября 2015 года № 4/637 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1236, опубликовано 22 декабря 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) от 15 августа 2016 года № 3/388 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/637 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1313, опубликовано 27 сентября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление общественного здоровья города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев