Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 06-01/05 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 1667 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қырқүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 1602 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2020 жылғы 07 қаңтардағы № 1 (5820) және "Вечерний Алматы" газетінің 2020 жылғы 07 қаңтардағы № 1 (13634) санында жарияланған) келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Алматы қаласы Медеу ауданы аумағында № 596 және № 597 сайлау учаскелері құрылсын;
2) аталған шешiмнiң қосымшасы келесідей мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"№ 596 сайлау учаскесі. Орталығы: Алматы қаласы, Құлжа күре жолы, 2.
"Халық арена" мұз сарайының көпcалалы кешенінің объектісіндегі Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы "Фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жұқпалы аурулар бөлімшелері. Шекарасы: "Халық арена" мұз сарайының көпcалалы кешенінің аумағы";
"№ 597 сайлау учаскесі. Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Роза Бағланова көшесі, 69А. "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны. Шекарасы: "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы";
3) аталған шешімнің қосымшасындағы № 406, 409, 411, 416, 419 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда жариялануын, сондай-ақ Медеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы А. Нурманбетоваға жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 23 ноября 2020 года № 06-01/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 ноября 2020 года № 1667
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2019 года № 1602, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" 07 января 2020 года № 1 (5820) и "Вечерний Алматы" от 07 января 2020 года № 1 (13634)) следующие изменения и дополнения:
1) образовать на территории Медеуского района города Алматы избирательные участки № 596 и № 597;
2) приложение к указанному решению дополнить текстом следующего содержания:
"Избирательный участок № 596. Центр: город Алматы, Кульджинский тракт, 2. Инфекционные отделения Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения города Алматы на объекте многофункционального комплекса Ледового дворца "Халық арена". Границы: территория многофункционального комплекса Ледового дворца "Халық арена";
"Избирательный участок № 597. Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Розы Баглановой, 69А. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника". Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника";
3) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 406, 409, 411, 416, 419 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Медеуского района А. Нурманбетову.

4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Масабаев
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің
2020 жылғы 23 қарашасы
№ 06-01/05
шешіміне қосымша
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53.
"№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Халиуллин көшесінен Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сабыр Шарипов көшесіне дейін; Сабыр Шарипов көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолыменсолтүстікке қарай (шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін, "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының шекарасы аумағын қоспағанда.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83Б.
"Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83Б.
"Алматы облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Алматы облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69.
"Қ.Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысынан Көктөбе тауының солтүстік–батыс баурайымен солтүстік–шығысқа қарай Көктөбе шағын ауданындағы Роза Бағланова көшесінің бойымен (оңтүстік–шығыс жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзенінің шығыс арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Апорт көшесіндегі № 61В үй аумағының солтүстік шекарасының тұсына дейін; Апорт көшесіндегі № 61В үй аумағының солтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолыменоңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы), әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесінің жол айрығына дейін; Төле би көшесінің жол айрығынан оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көк-Төбе-1 бағбандық серіктестігін қоса, Эдельвейс бағбандық серіктестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс, Восход, Луч бағбандық серіктестіктері аумағының солтүстік пен батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығына дейін; Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Көктөбе шағын ауданының Сахариев көшесіндегі № 85А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Көктөбе шағын ауданының Сахариев көшесіндегі № 85А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) әрі қарай солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданының Диваев көшесіне дейін; Көктөбе шағын ауданының Диваев көшесімен, әрі қарай Яблочная көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін, "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының шекарасы аумағын қоспағанда.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 61.
"Клуб Ритм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінің арнасынан Рысқұлов даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа даңғыл жолына дейін; Құлжа даңғыл жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бесағаш ауылының батыс шекарасына дейін; Бесағаш ауылының батыс шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар даңғыл жолына дейін; Талғар даңғыл жолымен, әрі қарай Халиуллин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Атырау шағын ауданын қоса Рысқұлов даңғылына дейін, "Халық арена" Мұз сарайының көпcалалы кешеніндегі Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы "Фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жұқпалы аурулар бөлімшелерінің шекарасы аумағын қоспағанда.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Масабаев
Приложение
к решению акима
Медеуского района
города Алматы
№ 06-01/05
от 23 ноября 2020 года
Избирательный участок № 406
Центр: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 99".
Границы: от улицы Халиуллина по улице Карашаш микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Шарипова Сабыра; по улице Шарипова Сабыра на северо-запад (северо-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на север (восточная сторона) до улицы Халиуллина, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника" в границах.
Избирательный участок № 409
Центр: город Алматы, улица Демченко, 83Б.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Избирательный участок № 411
Центр: город Алматы, улица Демченко, 83Б.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной кожно-венерологический диспансер".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной кожно-венерологический диспансер"
Избирательный участок № 416
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 168 имени К. Катыкбаевой".
Границы: от пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак по северо–западной стороне горы Кок Тобе на северо–восток вдоль улицы Розы Баглановой микрорайона Көктөбе (юго–восточная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на северо–восток (юго-восточная сторона) до створа северной границы дома № 61В улицы Апорт; по северной границе дома № 61В улицы Апорт на северо–восток (юго-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на юго–запад (северо–западная сторона) далее на юг (западная сторона) до развязки улицы Толе би; от развязки улицы Толе би на юго–восток (юго–западная сторона) включая садоводческое товарищество Кок-Тобе-1 до северной границы территории садоводческого товарищества Эдельвейс; по северной и западной границе территорий садоводческих товариществ Эдельвейс, Восход, Луч на юг (западная сторона) до северной границы микрорайона Көлсай; по северной границе микрорайона Көлсай на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на юг (западная сторона) до линии створа смотровой площадки Кок Тобе; по линии створа смотровой площадки Кок Тобе на запад (северная сторона) до створа южной границы территории дома № 85А улицы Сахариева микрорайона Көктөбе; от створа южной границы территории дома № 85А улицы Сахариева микрорайона Көктөбе на север (восточная сторона) далее на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Диваева микрорайона Көктөбе; по улице Диваева микрорайона Көктөбе, далее по улице Яблочная на северо–запад (северо–восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника" в границах.
Избирательный участок № 419
Центр: город Алматы, улица Татибекова, 61.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Клуб Ритм".
Границы: от русла реки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго–восток (юго–западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на юго–запад (северо–западная сторона) до западной границы села Бесагаш; вдоль западной границы села Бесагаш на юг (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту, далее по улице Халиуллина на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо-запад (северо-восточная сторона), включая микрорайон Атырау, до проспекта Рыскулова, исключая территорию Инфекционных отделений Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения города Алматы на объекте многофункционального комплекса Ледового дворца "Халық арена".