Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 1638 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау участкелерін құру туралы" (Алматы қаласы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1610 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 наурызда № 29 "Алматы ақшамы" газетінде, 2020 жылғы 12 наурызда № 30 "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің қосымшасында № 167, 582 сайлау учаскелері орталықтарының атауы осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) аталған шешімнің қосымшасындағы № 209, 210 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда және Әуезов ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкім аппаратының басшысы Ш. Тұрсынбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласы Әуезов
ауданының әкімі
С. Сайфеденов
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2020 жылғы 23 қыркүйегі № 2
№ 1 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданындағы сайлау учаскелерi
шекараларының сипаттамасы
№ 167 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 1-А үй, "Алматы заң колледжі" бюджеттік емес, коммерцияық емес, кәсіптік білім беру мекемесі.
Шекаралары: Жұбанов көшесiнен Алтынсарин даңғылының шығыс жағымен солтүстікке қарай Қабдолов көшесiне дейiн. Сайран шағынауданының 114 және 116 үйлерін қоспағанда, Қабдолов көшесiнiң оңтүстiк жағымен шығысқа қарай Сайран көлiне дейін. Сайран көлiнiң батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Жұбанов көшесiне дейiн. Жұбанов көшесiнiң солтүстiк жағымен батысқа қарай Алтынсарин даңғылына дейiн.
№ 582 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 287А үй, "Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

О внесение изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 03 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 23 сентября 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 сентября 2020 года № 1638
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 03 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы за № 1610, опубликованное 12 марта 2020 года № 29 в газете "Алматы ақшамы", 12 марта 2020 года № 30 в газете "Вечерний Алматы") следующие изменения:
1) в приложение к указанному решению наименование центров избирательных участков № 167, 582 изложить в новой редакции, согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 209, 210 согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Государственно-правовому отделу аппарата акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях и на официальном интернет-ресурсе акима Ауэзовского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Ш. Турсунбаева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
Аким Ауэзовского района
города Алматы
С. Сайфеденов
Приложение № 1
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от 23 сентября 2020 года № 2
Описание границ избирательных участков Ауэзовского
района города Алматы
Избирательный участок № 167
Центр: город Алматы, улица Жубанова, дом 1А, не бюджетное не коммерческое учреждение "Алматинский юридический колледж".
В границах: от улицы Жубанова по восточной стороне проспекта Алтынсарина в северном направлении до улицы Кабдолова. По южной стороне улицы Кабдолова в восточном направлении до озера Сайран, исключая дома 114 и 116 микрорайона Сайран. По западному берегу озера Сайран в южном направлении до улицы Жубанова. По северной стороне улицы Жубанова в западном направлении до проспекта Алтынсарина.
Избирательный участок № 582
Центр: город Алматы, улица Утеген батыра, дом 287 А, государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж новых технологий".

Шекаралары: Өтеген батыр көшесіндегі 17/3, 17-Б, 17-Б/1, 17-Б/2, 17-Б/3, 17-Б/4, 21 үйлер және № 71-А "Березка" жатақханасы, Төле би көшесіндегі 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7 үйлер.
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2020 жылғы 23 қыркүйегі
№ 2 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданындағы сайлау учаскелерi
шекараларының сипаттамалары
№ 209 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мамыр-1 шағынауданы, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 27 үйлер, Мамыр-2 шағынауданы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11 үйлер.
№ 210 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мамыр-2 шағынауданы, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18-А, 19, 20 үйлер және Мамыр-3 шағынауданы, 1, 2, 2-А, 3, 4 ,4-А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.

В границах: по улице Утеген батыра дома 17/3, 17Б, 17Б/1, 17Б/2, 17Б/3, 17Б/4, 21 и 71-А общежитие "Березка", по улице Толе би дома 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7.
Приложение № 2
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от 23 сентября 2020 года
Описание границ избирательных участков Ауэзовского
района города Алматы
Избирательный участок № 209
Центр: город Алматы, микрорайон Мамыр-1, дом 21, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
В границах: микрорайон Мамыр-1 дома 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 27, микрорайон Мамыр-2 дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11.
Избирательный участок № 210
Центр: город Алматы, микрорайон Мамыр-1, дом 21, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
В границах: микрорайон Мамыр-2 дома: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18-А, 19, 20, Мамыр-3 дома: 1, 2, 2-А, 3, 4, 4-А, 5,6, 7,8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.