Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешіміне езгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 3 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 1649 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау участкелерін құру туралы" (Алматы қаласы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1610 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 наурызда № 29 "Алматы ақшамы" газетінде, 2020 жылғы 12 наурызда № 30 "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің қосымшасындағы № 204 сайлау учаскесі орталығының атауы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда және Әуезов ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкім аппаратының басшысы Ш. Тұрсынбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласы Әуезов
ауданының әкімі
С. Сайфеденов
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2020 жылғы 19 қазаны
№ 3 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданындағы сайлау учаскесінің
орталығының атауы
№ 204 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Достық шағынауданы, Дастан көшесi, 27а үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№155 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Достық шағынауданындағы Нәуметов көшесiнен бастап Сәдуақасов көшесiнiң батыс жағымен солтүстікке қарай Достық шағынауданындағы Сыйластық (бұрынғы Киевская көшесі) көшесiне дейiн. Достық шағынауданындағы Сыйластық көшесінің (бұрынғы Киевская көшесі) оңтүстік жағымен шығысқа қарай Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен оңтүстікке қарай Достық шағынауданындағы Нәуметов көшесіне дейін. Достық шағынауданының Сәдуақасов көшесiндегі барлық үйді қоса алғанда, Достық шағынауданындағы Нәуметов көшесінің солтүстік жағымен шығысқа қарай Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесiне дейiн.

О внесение изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 03 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 19 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2020 года № 1649
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 03 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы за № 1610, опубликованное 12 марта 2020 года № 29 в газете "Алматы ақшамы", 12 марта 2020 года № 30 в газете "Вечерний Алматы") следующие изменения:
1) в приложение к указанному решению наименование центра избирательного участка № 204 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению;
2. Государственно-правовому отделу аппарата акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях и на официальном интернет- ресурсе акима Ауэзовского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Ш. Турсунбаева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
аким Ауэзовского района
города Алматы
С. Сайфеденов
Приложение к решению
акима Ауэзовского района
города Алматы
от 19 октября 2020
года № 3
Наименование центра избирательного участка
Ауэзовского района города Алматы
Избирательный участок № 204
Центр: город Алматы, микрорайон Достык, улица Дастан, дом 27а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 155" Управления образования города Алматы.
В границах: от улицы Науметова микрорайона Достык по западной стороне улицы Садвакасова в северном направлении до улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайона Достык. По южной стороне улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайона Достык в восточном направлении до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка в южном направлении до улицы Науметова микрорайона Достык. По северной стороне улицы Науметова микрорайона Достык в восточном направлении до улицы Садвакасова микрорайона Достык, включая все дома по улице Садвакасова микрорайона Достык.