Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2020 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 40/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6091 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 569-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2020 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А. Асанова
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2020 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2020 года № 40/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 марта 2020 года № 6091
В соответствии со статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2020 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Асанова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты 2020 жылғы 11 наурызы № 40/4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2020 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Р/с №
Өзен, көл, теңіз бассейндері
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері, теңге
1
Есіл өзенінің бассейні
Тұрмыстық-пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр
132,11
2
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қоса алғанда
теңге/1000 текше метр

Приложение к решению Северо-Казахстанский областной маслихат от 11 марта 2020 года № 40/4
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Северо-Казахстанской области на 2020 год
№ п/п
Бассейны рек, озер, морей
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы, тенге
1
Бассейн реки Ишим
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров
132,11
2
Промышленность включая теплоэнергетику
тенге/1000 кубических метров