Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 46/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 6482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 шешіміне (2019 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5742 болып тіркелді) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға, оның ішінде 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 250 472 673,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 035 958,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 218 460,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 226 218 254,8 мың теңге;
2) шығындар – 258 261 961,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 393 033,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25 314 756,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 921 723 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 4 911 824 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 4 911 824 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 094 146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 094 146 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 125 031,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 869 721 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 838 835,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы С.Тимофеев
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
2020 жылғы 13 тамызы
№ 46/1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 39/1 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/1 "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2020 года № 46/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 августа 2020 года № 6482
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 11 декабря 2019 года № 39/1 (опубликовано 25 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5742) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 250 472 673,6 тысячи тенге:
налоговые поступления – 22 035 958,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 218 460,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 226 218 254,8 тысячи тенге;
2) затраты – 258 261 961,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 393 033,7 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 25 314 756,7 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 921 723 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 911 824 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 4 911 824 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 094 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 094 146 тысяч тенге:
поступление займов – 36 125 031,8 тысячи тенге;
погашение займов – 7 869 721 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 838 835,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского областного маслихата С.Тимофеев
Секретарь
Северо-Казахстанского областного маслихата В.Бубенко
Приложение
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 13 августа 2020 года № 46/1
Приложение 1
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 39/1
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

1 515 754
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
483 967
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 662 126
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 228 745
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
933 381
099
Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 500 000
05
Денсаулық сақтау
9 318 514,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 209 039
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 020
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
211 527
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 323
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
512
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
75 750
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
878 974
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
67 466
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 171 509
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
264 725
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
253
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
163 359
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 109 475,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 109 475,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 833 596,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 035 900,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 609
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
631 868
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау

1 515 754
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
483 967
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 662 126
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 228 745
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
933 381
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
1 500 000
05
Здравоохранение
9 318 514,3
253
Управление здравоохранения области
5 209 039
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133 020
006
Услуги по охране материнства и детства
211 527
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 323
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
512
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
75 750
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
878 974
029
Областные базы специального медицинского снабжения
67 466
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 171 509
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
264 725
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
253
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
163 359
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 109 475,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 109 475,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 833 596,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 035 900,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
152 609
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
631 868
003
Социальная поддержка инвалидов

149 553
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 211
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
75 038
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 927 363
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
72 522
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
305 985
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 850
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 282
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
465 288
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметкөрсету
72 324
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
206 727
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 921 280,7
261
Облыстың білім басқармасы
685 009
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
685 009
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
64 152
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
62 152
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 393 489,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
742 299,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
742 299,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
250 556,1
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

149 553
007
Капитальные расходы государственного органа
7 211
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
75 038
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 927 363
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
72 522
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
305 985
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 850
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 282
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
465 288
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
72 324
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
206 727
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 921 280,7
261
Управление образования области
685 009
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
685 009
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
298
Управление государственной инспекции труда области
64 152
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 152
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 393 489,6
253
Управление здравоохранения области
742 299,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
742 299,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
250 556,1
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

250 556,1
261
Облыстың білім басқармасы
368 659,4
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
368 659,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
18 371 166,4
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 138
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 040
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
575 181
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 504 177,7
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 963 533
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
415 187,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 845 105,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 970 803,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
240 832,8
010
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
240 832,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 301 708,7
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 301 708,7
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
118 266,9
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
118 266,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 871 322,6
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
742 653,2
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 942,2
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
48 771
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер

250 556,1
261
Управление образования области
368 659,4
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
368 659,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
18 371 166,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
91 138
005
Капитальные расходы государственного органа
6 040
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
575 181
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 504 177,7
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 963 533
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
415 187,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 845 105,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4 970 803,2
285
Управление физической культуры и спорта области
240 832,8
010
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
240 832,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 301 708,7
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 301 708,7
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
118 266,9
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
118 266,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 871 322,6
263
Управление внутренней политики области
742 653,2
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
119 942,2
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
48 771
007
Услуги по проведению государственной информационной политики

1 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30 926
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
61 200
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
300 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
300 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 320 511,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 857
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33 700,5
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
20 606,5
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
26 446,7
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
77 581
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
64 223,2
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
639 342,6
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 594,4
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35 695,5
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
164 539,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
145 924,4
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
58 650
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 784
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 866
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
48 344 103,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
278 031,2
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 070 747
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 190
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
11 527 546
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
358,8
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер

1 200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 926
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
61 200
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
300 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
300 000
719
Управление ветеринарии области
1 320 511,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
110 857
003
Капитальные расходы государственного органа
33 700,5
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
20 606,5
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
26 446,7
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
77 581
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
64 223,2
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
639 342,6
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 594,4
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
35 695,5
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
164 539,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
145 924,4
729
Управление земельной инспекции области
58 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
54 784
003
Капитальные расходы государственного органа
3 866
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
48 344 103,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
278 031,2
002
Субсидирование развития семеноводства
2 070 747
003
Капитальные расходы государственного органа
5 190
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
11 527 546
018
Обезвреживание пестицидов
358,8
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта

72 899
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
131 973
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 231
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 175 074
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 714 881
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
9 850 785
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
33 157
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 516 708
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
18 393,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 925 034,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 876 244,3
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 480,6
002
Ақпараттық жүйелер құру
60 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 185,4
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
119 700
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 962 193
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
5 578 685,3
129
Түркістан облысы Арыс қаласында төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шараларды өткізу
51 000
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
48 790
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

72 899
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
131 973
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 231
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
6 175 074
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 714 881
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
9 850 785
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
33 157
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 516 708
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
18 393,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 925 034,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 876 244,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
91 480,6
002
Создание информационных систем
60 000
003
Капитальные расходы государственного органа
13 185,4
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
119 700
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 962 193
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
5 578 685,3
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
51 000
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
48 790
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне

21 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
650 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
650 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 584 546,8
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
572 733
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 011 813,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
513 054
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
513 054
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 086 480,1
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 086 480,1
727
Облыстың экономика басқармасы
49 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
49 000
14
Борышқа қызмет көрсету
25 848
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 848
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
23 730
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 118
15
Трансферттер
60 366 482,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
60 366 482,9
007
Субвенциялар
54 129 408
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
428 986,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 998 553
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 061 210
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
650 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
650 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 584 546,8
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
572 733
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 011 813,8
285
Управление физической культуры и спорта области
513 054
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
513 054
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 086 480,1
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 086 480,1
727
Управление экономики области
49 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
49 000
14
Обслуживание долга
25 848
257
Управление финансов области
25 848
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
23 730
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 118
15
Трансферты
60 366 482,9
257
Управление финансов области
60 366 482,9
007
Субвенции
54 129 408
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
428 986,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 998 553
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 061 210
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения

255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
493 325,6
3) Таза бюджеттік кредиттеу
17 393 033,7
Бюджеттік кредиттер
25 314 756,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 653 234,7
261
Облыстың білім басқармасы
2 393 811
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 393 811
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 378 824,7
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 378 824,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 352 872,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 252 872,2
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
100 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
44 638
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
44 638
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 974 503,9
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 974 503,9
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
508 584,9
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
508 584,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 715 172,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 715 172,4
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
9 715 172,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 406 427
727
Облыстың экономика басқармасы
1 149 209
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 149 209
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
2 257 218
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
493 325,6
3) Чистое бюджетное кредитование
17 393 033,7
Бюджетные кредиты
25 314 756,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 653 234,7
261
Управление образования области
2 393 811
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 393 811
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 378 824,7
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 378 824,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 352 872,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 252 872,2
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
100 000
285
Управление физической культуры и спорта области
44 638
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
44 638
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 974 503,9
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 974 503,9
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
508 584,9
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
508 584,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 715 172,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 715 172,4
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
9 715 172,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 406 427
727
Управление экономики области
1 149 209
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 149 209
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
2 257 218
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"