Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 8 "Петропавл қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 6196 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2-бабының 2)-тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімінің (2018 жылғы 06 маусым Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4740 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Фомин
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
А.Бердагулов

О признании утратившим силу решения маслихата Петропавловского городского маслихата от 15 мая 2018 года № 8 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Петропавловску"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2020 года № 6196
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2018 года № 8 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Петропавловску" (опубликовано 06 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4740).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
А.Фомин
Секретарь Петропавловского
городского маслихата
А.Бердагулов