"2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Қамсақты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-20 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 6-41-6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 6202 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Қамсақты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-20 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5786 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Қамсақты ауылдық округінің бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 397,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 127,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 270,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 010,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 068,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 49 068,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 681,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 681,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 49 068,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 613,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-2 тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен ішкі қарыздар қаражатынан 49 068,3 мың теңге сомасында кредиттер ескерілсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Айыртауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 6-38-20 "Об утверждении бюджета Камсактинского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2020 года № 6-41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2020 года № 6202
В соответствии статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Камсактинского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 6-38-20 (опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5786) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камсактинского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 397,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 127,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 270,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 010,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 068,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –49 068,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 681,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 681,4 тысяч тенге:
поступление займов – 49 068,3 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 613,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов в сумме 49 068,3 тысяч тенге.

Көрсетілген облыстық бюджеттен кредиттер бөлуі 2020-2022 жылдарға арналған Қамсақты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты XLI сессиясының төрағасы Б.Кусаинов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 сәуірі
№ 6-41-6 шешіміне
1 қосымша
Айыртау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 6-38-20 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Айыртау ауданы Қамсақты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

Распределение указанных кредитов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Камсактинского сельского округа на 2020– 2022 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель XLI сессии Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Б.Кусаинов
Секретарь Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Б.Жанахметов
Приложение 1
решению Айыртауского
районного маслихата
от 15 апреля 2020 года № 6-41-6
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 6-38-20
Бюджет Камсактинского сельского округа Айыртауского района на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5