Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қаңтардағы № 51-19 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 56-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 6264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 06 қаңтардағы № 51-19 шешіміне (2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5837 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020 жылға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 704,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 578,1 мың теңге;
2) шығындар – 44 704,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 553 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 553 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 553 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 553 мың тенге:
қарыздар түсімі – 45 553 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
мынадай мазмұдағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2020 жылға арналған ауылдық округінің бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансфертер түсімдері ескерілсін.
Аталған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі әкімінің "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Акжар аудандық маслихатының шешімін іске асыру туралы" шешімімен айкындалады;

О внесении изменений и дополнений в решение Акжаркынского сельского округа от 06 января 2020 года № 51-19 "Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 56-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2020 года № 6264
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы" от 06 января 2020 года 51-19 (опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5837) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаркынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложения 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 704,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 126 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –42 578,1 тысяч тенге;
2) затраты – 44 704,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 553 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 45 553 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 553 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 553 тысяч тенге:
поступление займов – 45 553 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, в бюджете сельского округа на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Акжаркынского сельского округа Акжарского района "О реализации решения Акжарского районного маслихата " Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы".";

мынадай мазмұдағы 6-2 тармақпен толықтырылсын:
"6-2. 2020 жылға арналған ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансфертер түсімдері ескерілсін.
Аталған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі әкімінің "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Акжар аудандық маслихатының шешімін іске асыру туралы" шешімімен айкындалады;
мынадай мазмұдағы 6-3 тармақпен толықтырылсын:
"6-3. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен 2020 жылға арналған шығыстар түсімдері ауылдық округінің бюджеті есепке алынсын;
"2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық ругінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қаңтар №51-19 шешімін іске асыру туралы" ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен берілген кредиттер есебінен бюджеттік кредиттер сомасын бөлу айқындалады;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Прокофьев
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А.Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 сәуірі
№ 56-3 шешіміне
1 қосымша
Ақжар аудандық мәслихаттын
2020 жылғы 06 қаңтардағы
№ 51-19 шешіміне
1 қосымша
Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге

дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть, в бюджете сельского округа на 2020 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Акжаркынского сельского округа Акжарского района "О реализации решения Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы".";
дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступление расходов за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов, согласно приложению 2 к настоящему решению;
Распределение сумм бюджетных кредитов за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов определяется решением акима Акжаркынского сельского округа "О реализации решения Акжарского районного маслихата от 06 января 2020 года №51-19 "Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского Акжарского района на 2020-2022 годы";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области А.Прокофьев
Секретарь Акжарского районного маслихата А.Хоршат
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 апреля 2020 года № 56-3
Приложение 1 к
решению Акжарского
районного маслихата
от 06 января 2020 года № 51-19
Бюджет Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге