2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 56-8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5894 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 307 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 499,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 309,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 88 498 мың теңге;
2) шығындар – 145 830 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 523 мың теңге:
қарыздар түсімі – 46 765,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 757,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мəслихатының 26.08.2020 № 65-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мəслихатының 04.11.2020 № 68-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 08.12.2020 № 70-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес, 2020 жылға арналған ауылдық округтің бюджеті келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) ауылдың аумағында мемлекеттік кіріс органдарында тіркеу есебіне қою кезінде мәлімделген:
дара кәсіпкер, жекеше нотариус, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіпқой медиатор үшін – тұрған жерінен;
қалған жеке тұлғалар үшін – тұрғылықты жері орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын кірістер бойынша жеке табыс салығынан;

Об утверждении бюджета Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 56-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2020 года № 5894.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 307 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 499,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 309,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 498 тысяч тенге;
2) затраты – 145 830 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 523 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 523 тысячи тенге:
поступление займов – 46 765,6 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 757,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.08.2020 № 65-3 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 04.11.2020 № 68-1 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 08.12.2020 № 70-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуального подоходного налога по доходам, подлежащим обложению самостоятельно физическими лицами, у которых на территории села расположено заявленное при постановке на регистрационный учет в органе государственных доходов:
место нахождения – для индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора;
место жительства – для остальных физических лиц;

2) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
3) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығынан;
4) мыналардан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығынан.
3. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 5 982 мың теңге құрайды.
4. Бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
Д.Сулейменов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е.Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 56-8 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджеті

2) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
3) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;
4) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села.
3. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа, составляет 5 982 тысячи тенге.
4. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Д.Сулейменов
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е.Адильбеков
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 56-8
Бюджет на 2020 год Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мəслихатының 26.08.2020 № 65-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мəслихатының 04.11.2020 № 68-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 08.12.2020 № 70-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші Сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.08.2020 № 65-3 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 04.11.2020 № 68-1 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 08.12.2020 № 70-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)