Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 57-7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 6125 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5760 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 12 423 099,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 168 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 892,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 185 164,2 мың теңге;
2) шығындар – 12 572 164,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 81 539 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 127 248 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 709 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4 513,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4 513,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226 090 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 090 мың теңге:
қарыздар түсімі – 127 248 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 709 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 144 551 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 38), 39), 40), 41) тармақшаларымен толықтырылсын:
"38) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Рузаев Мәдениет үйін ағымдағы жөндеу;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2019 года № 55-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 19 марта 2020 года № 57-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 марта 2020 года № 6125
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 55-1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5760) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год следующих объемах:
1) доходы – 12 423 099,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 168 743 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 26 892,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 185 164,2 тысячи тенге;
2) затраты – 12 572 164,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 81 539 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 127 248 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 709 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 4 513,4 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 513,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 226 090 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 090 тысяч тенге:
поступление займов – 127 248 тысяч тенге;
погашение займов – 45 709 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 551 тысяча тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктами 38), 39), 40), 41) следующего содержания:
"38) текущий ремонт Рузаевского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";

39) "Ауыл-ел бесігі" жобасы бойынша ауылдық жерлерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды жүзеге асыру мақсатында Новоишим ауылындағы автокөлік жолдарын орташа жөндеу;
40) жергілікті маңызы бар жолдарда жол белгілерін алу және орнату;
41) "Новоишим ауылында кәріз желілері мен тазарту құрылыстарының құрылысы" жобасына түзету енгізу.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 67 784 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
М.Абуова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е.Адильбеков

39) средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Новоишимское для реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
40) приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения;
41) корректировку проекта "Строительство канализационных сетей и очистных сооружений в селе Новоишимское".";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 67 784 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
М.Абуова
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е.Адильбеков

5 414
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
5 414
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 934 087
003
Жалпы білім беру
4 840 578
006
Балалар үшін қосымша білім беру
93 509
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
123 632
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорттан қосымша білім беру
123 632
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
722 000
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 004
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76 562
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 353
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
392
023
Әдістемелік жұмыс
21 043
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа
27 668
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
559 978
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
449 605
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 474
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 474
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 356
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
18 805
031
Жетім балаларды және ата-аналарыныңқамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
354 089
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
124 144
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 011
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 383
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
973
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
138 088
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну

5 414
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
5 414
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 934 087
003
Общеобразовательное обучение
4 840 578
006
Дополнительное образование для детей
93 509
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
123 632
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
123632
464
Отдел образования района (города областного значения)
722 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 004
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76 562
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 353
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка(детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
392
023
Методическая работа
21 043
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27 668
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
559 978
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
449 605
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 474
005
Государственная адресная социальная помощь
26 474
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
22 356
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
18 805
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
354 089
002
Программа занятости
124 144
006
Оказание жилищной помощи
1 011
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 383
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
973
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
138 088
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида