Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 134 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 6310 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастемиров
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамыры № 134 қаулысы қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Жер қатынастары саласында мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 маусымдағы № 223 қаулысы (2012 жылғы 3 қыркүйекте "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-150 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Білім беру саласында мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 маусымдағы № 224 қаулысы (2012 жылғы 3 қыркүйекте "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-151 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 мая 2020 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 мая 2020 года № 6310
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 мая 2020 года № 134
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 29 июня 2012 года № 223 (опубликовано 3 сентября 2012 года в районной газете "Новости Приишимья", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-150).
2. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" от 29 июня 2012 года № 224 (опубликовано 3 сентября 2012 года в районной газете "Новости Приишимья", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-151).

3. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Қазақстан Республикасының мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына дейінгі (7 жасқа дейінгі) балаларды тіркеу" электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2012 жылғы 31 шілдедегі № 281 қаулысы (2012 жылғы 24 қыркүйекте "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-154 болып тіркелген).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2012 жылғы 31 шілдедегі № 283 қаулысы (2012 жылғы 8 қазанда "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1820 болып тіркелген).

3. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения Республики Казахстан" от 31 июля 2012 года № 281 (опубликовано 24 сентября 2012 года в районной газете "Новости Приишимья", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-154).
4. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи" от 31 июля 2012 года № 283 (опубликовано 8 октября 2012 года в районной газете "Новости Приишимья", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1820).