Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 309 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 6767 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 16.07.2021 № 189 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 16.07.2021 № 189 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және таңдаушыларымен кездесу өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 128 (2018 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4705 болып тіркелген);
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайлар беру туралы" 2019 жылғы 8 мамырдағы № 121 (2019 жылғы 20 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5403 болып тіркелген).

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2020 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 декабря 2020 года № 6767
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16.07.2021 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Исключено постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16.07.2021 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
1) "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 19 апреля 2018 года № 128 (опубликовано 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4705);
2) "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 8 мая 2019 года № 12 (опубликовано 20 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5403).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастемиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________ Н.Қ. Барақаев
2020 жылғы "__" ____________
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімінің
2020 жылғы 2 желтоқсаны
№ 309 қаулыға
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель избирательной комиссии
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
________________ Н.К. Баракаев
"__" __________ 2020 года
Приложение № 1
к постановлению акима района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 2 декабря 2020 года № 309
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 16.07.2021 № 189 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1.
Андреевка ауылы
Советская көшесі, № 51а, "Жарық-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жастардың демалыс орталығы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
2.
Бірлік ауылы
Киров көшесі, № 5, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3.
Возвышенка ауылы
Мир көшесі, № 1, "Возвышенка СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
4.
Дружба ауылы
Советская көшесі, № 46, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5.
Көкалажар ауылы
Чеботарев көшесі, № 27, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Көкалажар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6.
Сокологоровка ауылы
Новая көшесі, № 8, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7.
Ломоносовка ауылы
Комсомольская көшесі, № 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ломоносов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8.
Нежинка ауылы
Садовая көшесі, № 12, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9.
Новоишим ауылы
Абылай хан көшесі, № 19, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
10.
Новоселовка ауылы
Целинная көшесі, № 24, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11.
Рузаевка ауылы
Рузаев көшесі, № 123, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12.
Салқынкөл ауылы
Школьная көшесі, № 9, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Салқынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13.
Тахтаброд ауылы
Садовая көшесі, № 42, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14.
Червонное ауылы
Новоселов көшесі, № 39, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15.
Чистополье ауылы
Ленин көшесі, № 99, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
16.
Шөптікөл ауылы
Целинная көшесі, № 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17.
Шұқыркөл ауылы
А.Нұрқатов көшесі, № 26а, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімінің
2020 жылғы 2 желтоқсаны
№ 309 қаулыға
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлар
Елді мекен атауы
Кездесуге арналған үй-жайлар
Андреев ауылдық округі
1.
Андреевка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Андреевка ауылы, Советская көшесі, № 51А мекенжайында орналасқан "Жарық-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Жастардың демалыс орталығының ғимаратына іргелес аумақ (келісім бойынша)
Бірлік ауылдық округі
2.
Бірлік ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік ауылы, Ленин көшесі, № 20 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Возвышен ауылдық округі
3.
Возвышенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Возвышенка ауылы, Школьная көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Возвышен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің холлы
Дружба ауылдық округі
4.
Дружба ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба ауылы, Кооперативная көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дружба орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Көкалажар ауылдық округі
5.
Көкалажар ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Көкалажар ауылы, Юбилейная көшесі, № 23 мекенжайында орналасқан "Тұқым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Қырымбет ауылдық округі
6.
Сокологоровка ауылы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16.07.2021 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1.
село Андреевка
улица Советская, № 51а, стенд возле здания Молодежного центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Жарык-2005" (по согласованию)
2.
село Бирлик
улица Кирова, № 5, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
3.
село Возвышенка
улица Мира, № 1, стенд возле здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Возвышенка СК" (по согласованию)
4.
село Дружба
улица Советская, № 46, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
5.
село Кокалажар
улица Чеботарева, № 27, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Кокалажарская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
6.
село Сокологоровка
улица Новая, № 8, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
7.
село Ломоносовка
улица Комсомольская, № 3, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
8.
село Нежинка
улица Садовая, № 12, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
9.
село Новоишимское
улица Абылай хана, № 19, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
10.
село Новоселовка
улица Целинная, № 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
11.
село Рузаевка
улица Рузаева, № 123, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
12.
село Салкынколь
улица Школьная, № 9, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Салкынкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
13.
село Тахтаброд
улица Садовая, № 42, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Тахтабродская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14.
село Червонное
улица Новоселова, № 39, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
15.
село Чистополье
улица Ленина, № 99, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
16.
село Шоптыколь
улица Целинная, № 25, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Шоптыкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
17.
село Шукырколь
улица А.Нуркатова, № 26а, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Приложение № 2
к постановлению
акима района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 2 декабря 2020 года № 309
Помещения для встреч с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч
Андреевский сельский округ
1.
село Андреевка
Молодежный центр досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Жарык-2005" (по согласованию), расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Андреевка, улица Советская, № 51а.
Бирликский сельский округ
2.
село Бирлик
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Бирликская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Бирлик, улица Ленина, № 20.
Возвышенский сельский округ
3.
село Возвышенка
Холл коммунального государственного учреждения "Возвышенская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Возвышенка, улица Школьная, № 1.
Дружбинский сельский округ
4.
село Дружба
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Дружбинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Дружба, улица Кооперативная, № 2.
Кокалажарский сельский округ
5.
село Кокалажар
Актовый зал конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Тукым" (по согласовнию), расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Кокалажар, улица Юбилейная, № 23.
Кырымбетский сельский округ
6.
село Сокологоровка

Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сокологоровка ауылы, Ленин көшесі, № 11/1 мекенжайында орналасқан "КазСтройТрейд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Ломоносов ауылдық округі
7.
Ломоносовка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ломоносовка ауылы, Комсомольская көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ломоносов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Нежинка ауылдық округі
8.
Нежинка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка ауылы, Школьная көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Нежинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Новоишим ауылдық округі
9.
Новоишим ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Заслонов көшесі, № 10а мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 2 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Новоселов ауылдық округі
10.
Новоселовка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоселовка ауылы, Целинная көшесі, № 18 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Новоселовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Рузаев ауылдық округі
11.
Рузаевка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы, Рузаев көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Калинов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Салқынкөл ауылдық округі
12.
Салқынкөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл ауылы, Школьная көшесі, № 9 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Салқынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Тахтаброд ауылдық округі
13.
Тахтаброд ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тахтаброд ауылы, Садовая көшесі, № 42 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Червонный ауылдық округі
14.
Червонное ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Червонное ауылы, Школьная көшесі, № 14 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Червонное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Чистопол ауылдық округі
15.
Чистополье ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чистополье ауылы, Сакко және Ванцетти көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Чистопол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Шөптікөл ауылдық округі
16.
Шөптікөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шөптікөл ауылы, Целинная көшесі, № 25 мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Шұқыркөл ауылдық округі
17.
Шұқыркөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шұқыркөл ауылы, А.Нұрқатов көшесі, № 26а мекенжайында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Шұқыркөл ауылындағы Жастар демалыс орталығы

Зал заседаний товарищества с ограниченной ответственностью "КазСтройТрейд" (по согласованию), расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сокологоровка, улица Ленина, № 11/1.
Ломоносовский сельский округ
7.
село Ломоносовка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ломоносовка, улица Комсомольская, № 3.
Нежинский сельский округ
8.
село Нежинка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Нежинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Нежинка, улица Школьная, № 1
Новоишимский сельский округ
9.
село Новоишимское
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Новоишимская средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Заслонова, № 10а
Новосельский сельский округ
10.
село Новоселовка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоселовка, улица Целинная, № 18
Рузаевский сельский округ
11.
село Рузаевка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Калиновская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Рузаева, № 1
Салкынкольский сельский округ
12.
село Салкынколь
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Салкынкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Салкынколь, улица Школьная, № 9
Тахтабродский сельский округ
13.
село Тахтаброд
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Тахтабродская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Тахтаброд, улица Садовая, № 42
Червонный сельский округ
14.
село Червонное
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Червонная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Червонное, улица Школьная, № 14
Чистопольский сельский округ
15.
село Чистополье
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Чистопольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чистополье, улица Сакко и Ванцетти, № 19
Шоптыкольский сельский округ
16.
село Шоптыколь
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Шоптыкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шоптыколь, улица Целинная, № 25
Шукыркольский сельский округ
17.
село Шукырколь
Молодежный центр досуга села Шукырколь коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шукырколь, улица А.Нуркатова, № 26а