2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/269 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 5963 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 070 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 17 765 мың теңге;
2) шығындар 19 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/303 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/357 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1 - бабына сәйкес құрылатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.
4. Амангелді ауылдық округінің бюджетіне 2020 жылға аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 13 478 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4-1. Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі жалпы 575 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:

Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2020 года № 5963.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 19 070 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 305 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17 765 тысяч тенге;
2) затраты 19 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/303 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30.11.2020 № 56/357 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Амангельдинского сельского округа в сумме 13 478 тысяч тенге.
4-1. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета в общем объеме 575 тысяч тенге, в том числе:

1) аншлагтар, тақтайшалар, баннерлер дайындауға;
2) абаттандыру мен жолдардың ағымдағы жөндеулеріне сметалық есепті дайындауға;
3) Амангелді ауылында мемориалдың қоршауын әзірлеуге.
Аудандық бюджеттің аталған нысаналы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.
4) Амангелді ауылындағы жергілікті су көзін күтуге;
5) автокөлік құралының ағымдағы жөндеуіне, қосалқы бөлшектерді сатып алуға.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/303 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/357 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-2. 2020 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
Амангелді ауылдық округінің Амангелді ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуіне.
Облыстық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/357 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 45/269 шешіміне
1- қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті

1) на изготовление аншлагов, табличек, баннеров;
2) на изготовление сметного расчета на благоустройство и текущий ремонт дорог;
3) на изготовление ограждения мемориала в селе Амангельдинское.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
4) на обслуживание локального водоисточника в селе Амангельдинское;
5) на текущий ремонт автотранспортного средства, приобретение запасных частей.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/303 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30.11.2020 № 56/357 (вводится в действие с 01.01.2020).
4-2. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения в селе Амангельдинское Амангельдинского сельского округа.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30.11.2020 № 56/357 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 45/269
Бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год