Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 50/323 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 6312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 шешіміне (2018 жылғы 15 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4755 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің (әрі қарай -Кодекс) 509-бабының 5-тармағына, 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап құқықтық қатынастарға қолданылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б.Койшибаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 29/154 "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19 мая 2020 года № 50/323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 мая 2020 года № 6312
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району" от 31 мая 2018 года № 29/154 (опубликовано 15 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4755) следующие изменения:
Преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее-Кодекс), маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношение с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
Б.Койшибаев
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова