Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 қаңтардағы № 04 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 5985 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 10-11/159 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округінің Петровка ауылында орналасқан "Есіл-Петровка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара мал бруцеллез ауруының ошағын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 12 (2019 жылғы 23 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5573 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі О. Конкабаев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 января 2020 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 января 2020 года № 5985
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Есильского района Северо- Казахстанской области от 12 декабря 2019 года № 10-11/159, аким Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллез крупного рогатого скота, на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Есиль-Петровка", расположенного в селе Петровка Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Петровского сельского округа Есильского района Северо–Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 17 сентября 2019 года № 12 (опубликовано 23 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5573).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Конкабаев