Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 67 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 6845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 қазандағы № 10-14/273 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округінің Бірлік ауылында орналасқан "Есильсельхозпродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің және "Ернар" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал бруцеллезінің ошағын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс – шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 27 шілдедегі № 16 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2020 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6465 болып тіркелген).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі О. Қонқабаев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 6845
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Есильского района Северо - Казахстанской области от 26 октября 2020 года № 10-14/273, аким Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага бруцеллеза крупного рогатого скота на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Есильсельхозпродукт" и крестьянского хозяйства "Ернар", расположенных в селе Берлик Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Петровского сельского округа Есильского района Северо–Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 27 июля 2020 года № 16 (опубликовано 30 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6465).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Конкабаев